Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ev Süpürdüğünü Görmek

Rüyada ev süpürmek ne demektir?

Ben bir bayanım. Dün akşam evimin dış kapısını süpürürken gördüm çok fazla detay yok zaten. Sadece dış kapıyı dışarıya doğru süpürüyordum, bu arada bir dükkanım var. dükkan benim üstüme ama damadım ve kızım işletiyor. teşekkürler.

Rüyada ev süpürdüğünü görmek neye yorulur?

Rüyanız hayatınızdan negatif şeyleri atacağınızı ve önemli problemlerinizin üstesinden geleceğinizi işaret etmektedir. Hayatınızda yeni bir döneme girdiğinizi ifade eder. Rüyada evinin önünü süpürdüğünü görmek çok sevdiği bir tanıdığının geleceğine işaret eder.

“Rüyada Ev Süpürdüğünü Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda sevdiğim erkeğin evindeyiz, annesi yerleri süpürüyordu, annemde elinden alıp ben süpüreyim diyordu, sevdiğim erkekte çirkinleşmiş olarak gördüm birde rüyamda, ölen halamın ağladığını gördüm yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim
22, Kadın, Bekar, Öğrenci

Derya merhaba,
Gördüğün rüya üzerindeki negatif duygu ve düşüncelerden kurtulduğunda her şeyin çok daha iyi olacağını simgelemektedir. Bu kötü ruh hali içinde belki de iyi şeyleri kötü, güzel şeyleri çirkin görebilirsiniz manası taşır.
Rüyanızda ölmüş halanın ağladığını görmenizi ise bir vazifenizi eksik yaptığınızı ya da yapmadığınızı veya biz sözünüzü tutmadığınızı temsil eder. Bakınız rüyada ölü görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir