Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ev Taşlamak

Rüyada ev taşlamak ne demektir?

Merhabalar; Rüyamda hoşlandığım kişinin arkadaşları oturduğumuz eski eve taş atıyorlardı, sonra aşık olduğum kişi geldi ve beni oradan deniz kıyısına götürdü. Ona sarıldım ve bana, karşı tarafta oturduğunu ve evini işaret ederek ben orada oturuyorum deyip bir anda kaçtı ve sonra bir yere para ödedim sonrada uyandım. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada ev taşlamak tabiri

Rüyanızdaki unsurlar birbirleriyle uyumsuz, buradan kafanızın karışık olduğu ortaya çıkmaktadır. Rüyanız, gerçek yaşamınızda bir duygu karmaşası içinde olduğunuzu ve bu karmaşa nedeniyle gerçek yaşamınızda kontrolünüzü kaybettiğinizi ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ev Taşlamak” için 2 yanıt

rüyamda babaannemlerin bahçesinde yürürken karanlıkta beyaz büyük bir köpek çıkıyor karşıma sonra bende korkup yerden taş alıp ona atıyorum ama isabet etmiyor sonra köpek erkeğe dönüşüyor ve bana taş atıyor boğazıma geliyor ve nefesim kesiliyor uyandığımda da boğazımda hala acısını hissediyorum..
yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Ruyamda bir camide kalabalık bir gurup camiyi taşlıyor, korkarak üzgün seyrediyorum, minaresine birşey olmamış diyorum, sonra yan tarafa bakıyorum, inşaat halinde ama istila ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir