Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Ev Yaptırmak

Rüyada ev yaptırmak nedir?

Rüyamda tek kat bir ev yaptırdığımızı görüyorum. Bir baktığımda duvarları sıvalı diğer bakışımda sıvanmamış. Temelin altına kum yerine kıyma doldurulmuş bunu fark ediyorum. Bahçede mangal yakılmış, arkadaşlarımız gelmiş. Arkadaşlardan biri sönen ocağı tekrar yakmaya çalışıyor. Aniden bahçede en büyüğü 15 yaşlarında görünen bir sürü erkek çocuk görüyorum. kovalasam da gönderemedim. Acaba manası nedir?

Rüyada ev yaptırdığını görmek yorumu

Sevcan merhaba.  Lütfen bundan sonra rüyalarınızı rüya gönder sayfasından gönderin.

Rüyada ev yaptırmak birilerinin teşvik etmesiyle yaşamınızda bağımsız ruh halinize uygun güzel gelişmelere sebep olacak bazı girişimlerde bulunacağınızı ancak bunun bazı risklerde içerdiğini, ancak yine de duygusal açıdan bazı eksikler hissedebileceğini simgelemektedir. Bahçede yanan mangal sıkıntılı günlerin bitmesini, işlerin yoluna girmesini ve maddi sıkıntıların sona ermesini temsil ederken bahçede kovalamaya çalıştığınız çocuklar ise kişisel olarak iyileşmeye, maddi rahata kavuşsanız da her zaman çevrenizde sizi rahatsız edebilecek birileri olacağını akıldan çıkarmamak gerektiğini belirtmektedir. Rüyada ev konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabirleri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Ev Yaptırmak” için 2 yanıt

Merhaba, ben rüyamda bir ev yaptırıyordum, eve baktığımda büyük görünüyordu ama aslında ev küçüktü. İnşaata bir dereden kücük taşlar toplayıp evi yapıyorduk, yanımda kız kardeşim ve yaşlı dayım vardı. Biz taş toplayıp getiriyoruk ustalar taşlarla evi yapıyordu. Dayımın parmağı küçük bir taşa takılıyordu ve kanıyordu, teşekkürler.

Gonca selam,
Rüyada ev yaptırdığını görmek gerçek yaşamınızda birisi veya birilerinin etkilemesiyle, desteği veya teşviği ile yapacağınız bir şey sonucunda güzel günlere kavuşacağınızı simgeler. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir