Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ev Yıkılması

Rüyada ev yıkılması neye işarettir?

Merhaba, rüyamda bir yer arıyordum, yeni sıvamış, yeni yapılmış içi tam bitmemiş bir apartmandan girdim üzerimde de şaşalı, kabarık bir elbise vardı. biri yolu gösterdi “şuradan gideceksiniz” diye, merdiveni çıktım, tahta direğe dayandım direk yıkıldı ama bilerek yapmadım. Daha sonra oradaki insanlarla orada kapalı kaldık apartman üzerimize yıkılmaya başladı. havamız azalıyordu. pencere açtım hava girdi içeriye daha sonra başka bir pencereyi zorlayarak açtım ve dışarıdakilerden yardım istedim. içeridekileri tek tek dışarıya çıkarıyordum. içeridekileri tek tek çıkarırken bazıları aklını kaybetti.

Sonra herkesin delirdiğini yalnız benim aklımın başında olduğunu fark ettim. birde köpek vardı içeride. bazıları aklını kaybettiği için çıkmak istemiyordu. daha sonra uyandım. yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyada ev yıkılması nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya ev yaşamınızda kimi sorunlar yaşadığınızı, iç dünyanızda kimi çalkantılar içinde olduğunuzu işaret etmektedir.

Rüyanız kimi kültürlerde mirasa işaret edebilir. Bir miras işiniz varsa sonuçlanmasının bir süre daha uzayacağını işaret edebilir.

“Rüyada Ev Yıkılması” için 2 yanıt

rüyada oturdugum ev yıkılıyor ben içerdemiydim hatırlamıyorum ancank dışarı çıktım cıktım ıcerde abim vardı o da kurtuluyor. görmüyorum ama kurtuldu diye sevınıyorum. bide ev 4 katlı ılk kat yıkılmıyor. dger katlar yıkılıo. ilk katta ben oturyorum yani tam yıkılmıyo ama zarar görüyor. şimdiden tesekkürler

iyi gunler hocam, ben 11 katli bir binada oturuyorum, benim oturdugum daire 9. kat, ruyamda binanin hizli bir sekilde saldandigini ve ben yatiyormusum, yataktaydim birden evin yikildigini goruyorum ve o an uyaniyorum, baktim ki bu bir ruya ama cok korktum, acaba ne anlama geliyor bu gordugum ruya simdiden size tesekur ederim allah emanet olun saygilarimla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir