Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Evcil Siyah Fare Görmek

Rüyada evcil siyah fare görmek nedir?

Rüyada evcil fare görmekBir kaç defadır benzer rüyayı görüyorum. Küçük bir bahçemiz var ve biber, patlıcan, domates yetiştirmişiz. Bahçe yemyeşil ve çok canlı. Ben bahçenin yanında gülümseyerek bahçeye bakıyorum. Elimde bir sepet var. Bir de fare görüyorum, sanki bir evcil fare ama siyah.

Bu siyah fare ile bir ev kedisi birlikte oynuyorlar. Evin kapısı açılıyor ve bir kamyonet duruyor, sepet sepet meyve indiriyor. Diğer sepetlerdeki meyveler de taze ve rengarenk ama birinde üzüm görüyorum ve onu almak istiyorum.

Bir başka rüyamda da dava açtığım eski şirketimde ki insan kaynakları müdürünü gördüm. Bir adamla konuşarak arkası dönük yürüyordu. Bu rüyalarımın açıklamalarını alabilir miyim? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

İsim / Takma isim : gülcan
Cinsiyetiniz : bayan
Yaşınız : 43
Medeni durumunuz : evli
Şu anki ruh haliniz : mutlu
Rüyanızın konusu : yeşil bahçe
Anahtar kelimeler : bahçe

Rüyada evcil siyah fare görmek nasıl yorumlanır?

Gülcan merhaba,

Rüyada evinin bahçesini görmek, namusunuzun korunacağına, mal mülk edinmeye işaret eder. Bakınız bahçe sayfası. Rüyada evcil fare görmek, gerçek yaşamınızda dostluk ihtiyacı, güven eksikliği yaşadığınızı simgeler. Rüyada fare görmek konusunda detaylı açıklamayı fare rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz. Rüyada siyah fare görmek, Yaşamınızı kendi ayaklarınızın üzerinde durarak değil, genellikle başkasının gölgesinde saklanarak, onlardan destek alarak sürdürdüğünüzü ifade eder. Rüyada siyah fare görülmesi tabiri caizse asalak olmayı, asalakça davranmaya işarettir. Böyle bir durum varsa hemen bunu terk etmeniz gerektiğine yorumlanır. Evcil kedi, ev kedisi görmek, evinizi çok sevdiğinizi, evinizin sıcaklığını sevdiğinizi, evinizin güvenliğinin sizin için çok önemli olduğunu simgeler.

Rüyada üzüm görmek, çok hayırlıdır, en güzel rüyalar arasındadır. Rüyasında gören kişinin yakın bir zamanda bol para kazanacağına işarettir. Rüyada üzüm yemek, iyi bir rüyadır ve sağlığa, mala ya da faydalı işler yapacağınıza işarettir. Diğer rüyanızda insan kaynakları müdürünü görmeniz ise iş yaşamıyla kimi sorunları işaret eder. Bu sorunlar sizin sabır ve kendinizi doğru ifade etmenizle çözülebilecek sorunlardır manası taşımaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Evcil Siyah Fare Görmek” için 2 yanıt

Rüyada siyah fare görmek
Ben 23 yaşımda öğrenciyim, rüyayı gece görüyorum, siyah küçük pis fare bir görünüp kayboluyor ve bu rüyayı çok görüyorum. Bu rüyanın anlamı nedir?

Rüyada siyah fare görülmesi, Yaşamınızı kendi ayaklarınızın üzerinde durarak değil, genellikle başkasının gölgesinde saklanarak, onlardan destek alarak sürdürdüğünüzü ifade eder. Tabiri caizse asalak olmayı, asalakça davranmaya işarettir. Böyle bir durum varsa hemen bunu terk etmeniz gerektiğine yorumlanır. Farenin aynı zamanda küçük olması uyanık yaşamınızda etrafınızda dikkatinizi çekmeyen, küçük tehlikeler olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir