Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Evde Aslan Görmek

Rüyada evde aslan neye delalet eder?

Günaydın, rüyamda bir evdeydik, bir dişi birde erkek aslan vardı, ben oda oda kaçıyordum, annem banyoda idi, en son mutfağa gizlendim, erkek olan aslan yan odadan bir anda bahçeye cıktı ama baktıgımda bahce arsa gibiydi ama çimenler falan vardı, cıkıp gitti

Sonrasında dişi olan koridordaydı, annem banyodan cıktı ama ne bağırıyor nede kaçıyordu, gülümseyip yanında durdu, çok korktum bir an put kesildim ama aslan annemi koklamaya basladı, tam ısıracak iken koştum ve boğazını yakaladım düştü o sıra boğazından sıkıp öldürdüm, arkamı döndüğümde erkek aslan geliyordu ama uyandım. Dilek tarafından 11.03.2013 / 11:26 tarihinde gönderilmiş

Rüyada evde aslan görmek neye yorulur?

Merhaba,

Rüyada aslan görmek , yüksek mevkideki insanlarla dostluk kurulacağını gösterir. Bu rüya aynı zamanda Kendinize güvenen, güçlü bir insan olduğunuz için, hayatta her zaman başarılı olacaksınız demektir.

Rüyanızda aslanın evde olması, rüyada evde arslan görmek, Sağlıklı kimse için uzun ömre, hasta için vefat etmeye delalet edebilir. Rüyada aslan öldürmek, aslan öldürdüğünü görmek, her alanda başarıya işaret eder. Rüyanın unsurları: evde aslan, dişi aslan, erkek aslan. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada aslan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Evde Aslan Görmek” için 4 yanıt

Rüyada bir aslanın ayağını ısırdığını görmek
Öncelikle selam, geçen gece rüyamda bir aslan ayağımı ısırdı, 5 6 dakika boğuştuktan sonra aslan bıraktı ama ayağımda hiç bir iz yoktu, daha sonra bizim olduğumuz bölgede aslanlar çoğaldı, annem babam aslanlar tarafından parçalandı ama görmediğim kişiler tarafından aslanlar silahla vuruldu, annem babamın evin içinde odada 2 mezar olup üstlerinde isimlerı yazılıydı.

Rüyada aslan görmek, yüksek mevkideki insanlarla dostluk kurulacağını gösterir. Bu rüya aynı zamanda Kendinize güvenen, güçlü bir insan olduğunuz için, hayatta her zaman başarılı olacaksınız demektir.
Rüyanızda aslan saldırısı görmek, saldırıya uğramak, düşmanlarınız tarafından yenilecek onların emri altına gireceksiniz demektir.

Rüyamda bir beyaz aslan benim sırtımda omuzlarından tutmuş bir yandan beni seviyor bir yanda suratımı yalıyor ve karşıma geçenlerden beni koruyor gerektiği yerde hırlıyor gürlüyor bazı yerde de küçücük bir kedi gibi oluyor ben onu sırtımdan atmaya çalışıyorum fakat yinede gitmiyor benden ayrılmak istemiyor.
19, Erkek, Bekar, Öğrenci, Bazen mutlu ama bir şey olmadığı halde birden mutsuzluk ve rehavet içine girme bunlara ek olarak biraz da olacak olan işleri sabırsız bir şekilde bekleme

Rüyada bir beyaz aslan görmeniz büyük bir gücü temsil eder, içinizdeki gücün farkında olmanız ve onu faydalı konularda kullanmak gerektiğini böylece her şeyin iyi olacağını gösterir. Onunla yaptıklarınız ise hayatınızda insanlarla her zaman iyi ilişkiler kurmayı başaracağınızı böylece özellikle yüksek mevkideki kişilerin desteğini hep yanınıza alacağınıza yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir