Rüyada Evde Bayan Cesedi Görmek

Rüyada evde bayan cesedi görmek ne anlama gelir?

18 yaşında bir kızım. Rüyalardan korkan biriyim. Geçenlerde sabah ezanı vaktinden sonra bir rüya gördüm. Rüyamı parça parça hatırlıyorum. Bir oda vardı daha çok tuvalete benziyordu ve biraz büyükçe. Klozet vardı ve onun altında yüzüstü uzanmış ve kolunu ileriye doğru uzatmış neredeyse yerle aynı hizada siyah ve açık kıyafetli bir bayan cesedi vardı. Kim olduğunu bilmiyorum. rüyamın başka bir kısmında yine aynı şekilde bir ceset daha gördüm ama o erkekti.

O iki ceset arasındaki rüya kısmında okuldaydım. Büyük bir okul. Bir adam ve kadın okulun demirlerini açıp içeri girdi ben de okulun içine girdim. Daha sonra okuldaki kitapları toplamaya başladım. 17-18 yaşında bir erkek çocuğu gelip okulu kilitleyeceğini söyledi. Aceleyle lazım olan kitapları alıp okuldan çıkmak için koşmaya başladım. O erkek cesedini okulda gördüm.

Daha sonra kendimi lavaboda buldum. Aynaya baktım ve saçlarım dökülmüş ve o kadın cesedine benzetmiştim kendimi. Gözlerimi ovup eski halime geldim. Annemin ve babamın yanına koşup ağlamaya başladım. Onlar şaka yapıyorum sandılar. Babam uyuyordu ve kardeşim yanındaydı. Annemse mutfakta. Nasıl bir anlam taşıyor yardımcı olur musunuz?

Kimden: Neria
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 18
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar kelimeler: Neria, ölü, ceset

Rüyada evde bayan cesedi görmek neye yorulur

Rüyanız, sizin şu anda içinde bulunduğunuz durumda sıkılmış olduğunuzu işaret ederken, bu durumdan çıkmak için akıllı hareket etmeseniz başınızı derde sokabileceğini işaret etmektedir.

Rüyada kadın cesedi görmek, içe kapanmayı işaret eder. Gelişen bir durum nedeniyle kendinizi çevreniz karşı kapattığınızı, bir süre yalnız olmak, sessiz kalmak isteğini işaret eder. Bu rüya genellikle yüksek stresli geçirilen günlerde görülmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

 1. Garip dedi ki:

  Merhaba şu sıralar maddi ve manevi sıkıntıdayım, borçlarım var, bugün sabah ezanından sonra yattım, saatini tam hatırlamıyorum ama şöyle bir rüya gördüm.
  Rüyamda bir arkadaşımın dükkanındaydım ve birden sıkıştım, tuvalete gittim, tuvalet küçüktü ve klozette çocuk klozeti gibi ufaktı, ağzı tıkalıydı, ufak abdestimi yaparken ağzının kapalı olduğunu fark ettim ama çok sıkışmıştım ve oradan bir kap buldum içinde az bir berrak su, 5 tanede karınca vardı, o kadar sıkışmıştım ki o kabın içine büyük abdestimi yaptım, ne katı ne sıvı birazda yere geldi. Büyük abdestimi yaptıktan sonrada dükkan sahibi arkadaşımı ve bir kız öğrencimi gördüm, bu rüyayı nasıl yorumlamam gerekiyor anlamadım, yardımcı olursanız sevinirim çok teşekkür ederim.
  33, Erkek, Evli, Çalışıyor, borçlu sıkıntılı stresli

  • Admin dedi ki:

   Garip selam,
   Büyük abdest yaptığını görmek, hayatınızda istemediğiniz veya gereksiz yönleri ortadan kaldırmak anlamına gelir. Yeni bir başlangıç anında eski alışkanlıklardan kurtulmak için çareler, yollar aradığınızı gösterir.
   Ancak tuvaletin tıkalı olması, abdestinizi karıncaların üzerine yapmanız gerçek yaşamdaki aşırı hırsı terk ettiğinizde huzura kavuşacağınızı temsil etmektedir. Karıncaların 5 tane olması ilginç. 5 sayısının sizin için özel bir anlamı var mı düşünmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*