Rüyada Evde Bayan Cesedi Görmek

Rüyada evde bayan cesedi görmek ne anlama gelir?

18 yaşında bir kızım. Rüyalardan korkan biriyim. Geçenlerde sabah ezanı vaktinden sonra bir rüya gördüm. Rüyamı parça parça hatırlıyorum. Bir oda vardı daha çok tuvalete benziyordu ve biraz büyükçe. Klozet vardı ve onun altında yüzüstü uzanmış ve kolunu ileriye doğru uzatmış neredeyse yerle aynı hizada siyah ve açık kıyafetli bir bayan cesedi vardı. Kim olduğunu bilmiyorum. rüyamın başka bir kısmında yine aynı şekilde bir ceset daha gördüm ama o erkekti.

O iki ceset arasındaki rüya kısmında okuldaydım. Büyük bir okul. Bir adam ve kadın okulun demirlerini açıp içeri girdi ben de okulun içine girdim. Daha sonra okuldaki kitapları toplamaya başladım. 17-18 yaşında bir erkek çocuğu gelip okulu kilitleyeceğini söyledi. Aceleyle lazım olan kitapları alıp okuldan çıkmak için koşmaya başladım. O erkek cesedini okulda gördüm.

Daha sonra kendimi lavaboda buldum. Aynaya baktım ve saçlarım dökülmüş ve o kadın cesedine benzetmiştim kendimi. Gözlerimi ovup eski halime geldim. Annemin ve babamın yanına koşup ağlamaya başladım. Onlar şaka yapıyorum sandılar. Babam uyuyordu ve kardeşim yanındaydı. Annemse mutfakta. Nasıl bir anlam taşıyor yardımcı olur musunuz?

Kimden: Neria
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 18
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar kelimeler: Neria, ölü, ceset

Rüyada evde bayan cesedi görmek neye yorulur

Rüyanız, sizin şu anda içinde bulunduğunuz durumda sıkılmış olduğunuzu işaret ederken, bu durumdan çıkmak için akıllı hareket etmeseniz başınızı derde sokabileceğini işaret etmektedir.

Rüyada kadın cesedi görmek, içe kapanmayı işaret eder. Gelişen bir durum nedeniyle kendinizi çevreniz karşı kapattığınızı, bir süre yalnız olmak, sessiz kalmak isteğini işaret eder. Bu rüya genellikle yüksek stresli geçirilen günlerde görülmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir