Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Evde Böcekler Görmek

Rüyada evde böcekler neye delalet eder?

Merhabalar, ben rüyamda evde çeşitli küçük böcekler gördüm. Sonra yerde uyuya kalırım, annem uyandırmak için yanıma gelir, o sırada eliyle böceğin birini üzerimde öldürmeye çalışır, zor olur ama öldürür. Ben hızlıca giden bir kaç böcek görünce vücudumu kontrol ederim.
Sağ ayağımın tabanı, orta kısmı su toplamış gibi ayrıktır, öyle ki içindeki yağları damarları görürüm. “Kanımı emmişler böcekler anne” derim ama acı duymam, ayak parmaklarıma basarak ayağa kalkarım, tabanımdaki yırtık daha da büyümesin diye. Aynı görüntüde bir yırtık bacağımda da vardır, küçük boyutta acı ve kan yoktu ama korkuyla uyanıp ayağımın tabanına baktım.

Yorum için şimdiden teşekkürler. dilsade’nin rüyası. Rüyanın ana unsurları evde böcek, küçük böcekler, böcek öldürmek, ayak tabanı, sağ ayak, kan emmek, ayak parmakları, bacağında yırtık

Rüyada evde böcekler görmek tabiri

Dilsade merhaba, gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda kimi sorunlar yaşadığınızı ancak özellikle annenizin çabalarıyla sıkıntılardan uzaklaşacağını, rahata kavuşacağınızı simgelerken günlük yaşamda küçük, gelip geçici endişelere kafanızı takmamak, sağlınıza dikkat etmeniz ve verdiğiniz sözleri yerine getirmeniz gerektiğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada böcek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Evde Böcekler Görmek” için 4 yanıt

Rüya yorumunuzu çok beğendim, net ve açıklayıcı. Sabah uyandığımda acaba bu gördüklerimin anlamı ne olabilir diye, beni saatlerce düşündüren zihin karmaşasından kurtarıyorsunuz.

rüyamda eski bir eve taşındığımızı evin her köşesinden kalorifer böceklerinin çıktığını gördüm .Ben Antalyada oturuyorum ve kaloriferim yok yorumlayabilirseniz sevinirim.

Merhaba. Gunlerdir iyi ruya goremiyorum. Ruyamda eve giren bocekleri kovaliyorduk annemle kucuk kucuk siyah boceklerdi. Biraz kovalamasi zor oldu ama evden çıkardık. Biliyorum böcek rüyada iyi anlama gelmez ama kurtuldugumuza gore iyi bi sonuc çıkartabilirmiyim ?

Merhaba aslında ben annemin birkaç senedir gördüğü bir rüyadan bahsetmek istiyorum. 36 yaşında boşanmış bir bayan annem. Rüyasında sık aralıklarla yukarıdan aşağıya inen bir böcek gördüğünü veya yatakta böcek olduğundan ve bunların gerçek olduğundan bahsediyor. Bunun anlamı hakkında bilgilendirirseniz memnun olurum. Teşekkürler.
36, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor, endişe,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir