Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Evde Büyü Aradığını Görmek

Rüyada evde büyü aramak neye delalet eder?

Rüyamda akşam kimi kuzenlerim ve küçük amcam bizdeydi. Amcamla bizim evin mutfağında büyü yapılmış olan büyülü eşyalar arıyoruz. Bulduklarımızı tezgaha koyuyoruz ama sadece küçük kavanozdaki balı hatırlıyorum. Amcam “büyü yapanı bulmak için başka son bir şey lazım” diyor ama ne olduğunu bilmiyoruz.

O sırada sandalyeye çıkıp mutfak dolabının en üst rafından büyük bir tas alıyorum, tası alırken ağırlığından taşıyamıyorum, iç kısmı başıma kask gibi geçiyor. İçinde kanlı kırmızı et varmış meğerse. Amcam bunu görünce bulduğumu söylüyor. Ama çok korkuyorum, sonra kıyafetlerimi çıkarmıştım üzerime havlu ve penye kapatmışım, mutfağın lavabosunda saçlarımı yıkamaya çalışıyorum ama korkuyorum bir şey olacak diye.

Amcam ocakta eti kaynatıyor. Annemden şampuan istiyorum tuz getiriyor, sonra şampuanı almaya gidiyor ama babam banyoda imiş annemde onunla konuşuyor içeride alamıyorum şampuanı. Üzerime bir şey giymeye gidiyorum ama kıyafetlerimi bulamıyorum. Öyle korkuyla uyandım.

Rüyamda gördüğüm yere baktım sabah ama bir şey bulamadım. Böyle rüyalar görmem hiç. O yüzden tereddütteyim bir anlamı olabilir mi diye. Evimizde hep sorunlar var çünkü evde duramıyoruz sürekli diken üzerindeyiz ve babam hepimizi çok bunaltıyor.

Yaşınız : 25
Cinsiyetiniz : kadın
Medeni durum : bekar
Mesleğiniz : öğrenci
Ruh haliniz : sıkıntılı, durağan, karamsar

Rüyada evde büyü aradığını görmek neye yorumlanır?

Öncelikle rüyanı detaylı yazdığın ve düzgün cümleler kullandığın için teşekkür ediyorum. Rüyanız hoş mesajlar vermiyor, örneğin büyü ve çiğ et görmek hiç makbul değildir. Ancak rüyanın anlamı bilip ona göre davranmak yararlı olabilir.

Rüyada büyü görmek yada büyü ile ilgili herhangi bir şey görmeniz genel anlamda içinde bulunduğunuz sıkıntı ve umutsuzluğu işaret eder.

Büyü yapılmış eşya aramanız ve bulmanız birisinin sizi kandırmaya çalıştığını, doğru olmadığını bildiğiniz bir şeye sizi inandırmaya uğraştığını ve ona karşı dirayetli davranıp buna fırsat vermemenizi tavsiye eder. Bu rüyayı gören kişinin kendini gereksiz hırsa kaptırmaması halinde geleceğinin parlak olduğuna yorumlanır.

Rüyada et görmek, Sanılanın aksine et rüyaları hiçte iyi sayılmaz. Özellikle çiğ et daima kötüye yorumlanır. Hastalık, dert, sıkıntı, üzüntü olarak alınır. Bakınız et rüya tabiri sayfası.

Amcanızın kırmızı eti haşlaması üzerinizdeki sıkıntı ve umutsuzluğun sona ereceğine işaret eder.

Rüyada saç yıkamak, saçlarını yıkadığını görmek, dış görünümünüz hakkında endişeleriniz olduğunu ifade eder. Detaylı bilgi için saç rüya tabirleri sayfasını inceleyiniz.

Rüyada şampuan görmek, arınma, temizlik, üzerinizdeki kimi negatif duygu ve düşüncelerden uzaklaşmak, feraha kavuşmak, rahatlamak simgesidir. Şampuan kullanmak, şampuan kullandığını, saçlarını şampuanladığını görmeniz kimi dert ve sıkıntıları kısa bir zaman içinde atlatacağınıza işaret eder.

Ancak annenin şampuan getirememesi, dert ve sıkıntıların kısa bir süre daha devam edeceğine işarettir. Şampuansız dahi olsa saçını yıkamak bunların biteceğinin işaretidir.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada büyü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir