Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Evde Çıplak Olduğunu Görmek

Rüyada evde çıplak olmak neye çıkar?

Merhaba, ben 18 yaşında bir kızım, rüyamda kendimi çıplak gördüm, üzerimde hiçbir şey yoktu, o şekilde evde dolanıyordum, babamı görünce utanıp elimle açık olan yerlerimi kapatıyordum ama babam beni görmüyordu. Bunun manası nedir?

Rüyada evde çıplak olduğunu görmek yorumu

Rüyada çıplaklık sizin kendinizi herhangi bir ortamda hazırlıksız yakalandığınızı, beklenmedik bir ortamda kendinizi olayın içinde bulduğunuzu anlatır. İş yerinde veya sınıfta kendinizi çıplak görmek , kendinizi okul veya işte bir proje veya ev ödevi için tam hazırlanmadığını ifade eder. Belkide bir konu hakkında karar vermek için iyice hazırlanmadınız. Tüm medyanın gözü sizdeyken, sizin hazırlıksız yakalanmanız pek iyi olmayan sonuçlar yaratabilir, Belkide hazırlıksız yakalanıp sahtekarlığınız ve düzenbazlığınızın ortaya çıkmasından korkuyorsunuz manası taşır.

Rüyada utanmak , utandığını görmek gizli zayıflıklar, korkular ve kendine güvensizlik anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda cinsellik konusunda güvensizlikleriniz olduğunu ima edebilir. Benzer bir açıklama rüyada çıplak olduğunu görmek sayfasında bulunmaktadır. Rüyanın unsurları: çıplak olduğunu, çıplaklık, utanmak.

“Rüyada Evde Çıplak Olduğunu Görmek” için bir yanıt

İyi günler bugün rüyamda duştan çıktığımı üzerimin havluyla örtülü olduğunu bu şekilde ev ahalisiyle otururken yaşlı bir adamla torununun geldiğini çocuğun öleceğini söylemesiyle ağladığımı görüyorum bir yandan üzerimi giyinmeye çalışırken içeri sevdiğim dayım girip tatlı dille bayanlarımız üzerlerine çeki düzen versin diyor üzerime pijamamı giyinip odadan sürüne sürüne çıkıyorum havluyu bedenime tutarak diğer odada kumbaramı açıyorum içerisinde bir sürü kağıt para ve metal para görüyorum kağıt paraları anneme saklaması için verip bozuk paraları küçük kuzenime veriyorum şimdiden teşekkür ederim ben öğrenciyim ailemden uzakta okuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir