Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Evde Fare Görmek

Rüyada evde fareler görmek ne demektir?

Rüyamda yeni evlendiğim eşimle beraber evimizde önce normal bir fare gördüm, elimdeki sopa ile sırtından bastırdım ancak fare kurtularak evde kayboldu, sonra gri renkli, sırtında beyaz benekleri olan daha küçük bir fare gördüm, fındık faresinin iki katı kadar aynı şekilde onunda tahta sopa ile sırtından bastırdım ve o da aynı şekilde kurtularak evde kayboldu.

Bu rüyanın yorumunu yaparsanız çok sevinirim. Ayrıca özel bilgilerimin yayınlanmasını istemiyorum, hassasiyetinize güveniyorum. Teşekkürler. Editörün notu: talep üzerine diğer kısımlar çıkarılmıştır.

Rüyada evde fare görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada evde fare görmek, evin içinde fare görülmesi, büyüden korkma veya çocukluk döneminden kalma bir endişe belirtir. Bu rüya aynı zamanda umarsızlık içinde kalacağınız bir olay yaşama habercisi de olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Evde Fare Görmek” için 4 yanıt

Merhaba. 18 yaşında öğrenciyim. Rüyamda bahçe gibi bir yerde fare yuvasından bir kaç tane fare çıktığını gördüm. Bazıları büyüktü bazıları küçük. Nasıl yorumlanır bu rüya?

Selamün aleykum. Teyzemlerin evinde siyah ve beyaz bir sürü fare gördüm, ben burada kalmam diyorum, eniştemde “daha önce kaldın, gene kal” diyor, teyzemın kızı ve eniştem fareleri alıp atıyorlar, ne anlama gelir yorumlarsanız cok sevinirim şimdiden çok teşekkürler

Rüyada gelininin fareden kaçtığını görmek
Yorumlamanızı istediğim rüyayı ben değil eski kayın validem görmüş. Bir yıl önce eşimden ayrıldım. Şu anda arada görüşüyoruz barışabiliriz net değiliz. Ben ve eski kayın validem evliyken oturduğumuz evin bahçesindeymişiz. Bir sürü renkli fare varmış ve ben kaçıyormuşum eski kayın validem de “dur kaçma ben de korkarım bunlar renkli” diyormuş. Rüya bu.
Fakat eski kayın validem bizim sözümüzün olduğu gün ailemin evinde ilk kez kaldığında rüyasında normal fareler gördüğünü söylemişti ve işler pek yolunda gitmedi. Acaba bu rüya bir işaret olabilir mi? 32, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor, kararsız mutsuz karışık yine de çok şükür

Sevgili Çağla, rüyaları görene göre yorumlamak genel kuraldır ve bu durumda eski kayın validenizin rüyası rüyada gelinini görmek, gelinini fareden korktuğunu görmek başlığı taşıyabilir. Ancak bazen görülen hakkında da bilgi verebilir.Aşağıdaki yorum kayın valideniz içindir.
Rüyada kendi gelinini görmek, oğlunun karısını, oğlunun eşini ya da torununun karısını görmek, reel hayatta bir kısmet ya da müjde simgesidir. Bakınız rüyada gelin görmek sayfası.
Rüyada fare görmek, korku, uysallık, değersizlik ve kendine güven eksikliği gösterir. Yetersizlik duyguları ve çevrenizdekilerle kendinizi kıyaslamanız sonucu korkularınızın arttığını temsil eder.
Bu bilgiler ışığında hem eski kayın valideniz hem de ailesi (sizler) hakkında bir kısmet veya bir güzel gelişmenin önünüzde beklediğini ancak sizin ya da kayın validenizin kendine güven eksikliği, ilk adımı atmaktaki endişe veya bazı gizli korkular yüzünden bunun geciktiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir