Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Evde Karabasan Görmek

Rüyada evde karabasan görmek neye işarettir?

42 yaşındayım. ev hanımıyım. evliyim. 2 kız çocuğu annesiyim. Rüyamda evin banyosunda tanımadığım bir adamı görüp, tamirci sandım ve ona gidip istediği yerde yatmasını söyledim. Sonra eşimin yanına gidip yattım. Sonra yatak odamda çekmecelerin açık olduğunu, eşimin pantolonunun karıştırıldığını görerek eşimi uyandırmaya çalıştım ama sesimi duyuramadım.

Sonra eşimi uyandırıp ona eve hırsız girdiğini benim bunları gördüğümü söyledim. eşim banyoya girdi. banyo dağınıktı. küçük kızımın odasına girdiğimizde uyuduğunu gördüm. büyük kızımın odasına baktığımda büyük kızım kucağında küçük bir bebek tutuyordu ve odanın içi, tavanları küçük odun kütükleri ile doluydu. ama üstleri yeşillik içindeydi ve odasından bir adam çıktı.

Kızım bize hırsız olabilir dedi ama banyodaki adam ile kızımın odasındaki adam aynı kişi değildi. tabii ki çok korktum. eşimle yatak odasına geri döndük. her şey gerçek gibiydi. Bu arada 3 ihlas 1 fatiha suresi okudum. rüyam böyle devam ederken korku içindeyken eşimi dürterek uyandırdım. Rüya ayrıntıları evin banyosu, yabancı adam, tamirci, yatak odası, eşimin pantolonu, hırsız girdiğini, küçük bir bebek, odun kütükleri, yeşillik

Rüyada evde karabasan görmek nasıl yorumlanır

Karabasan anlamı konusunda bu makaleyi okuyunuz. karabasan

Rüyada karabasan görmek ilkel duyguları, temel yaşam kaygılarını ( barınma – beslenme – güven – ait olma gibi ), geçmişteki yaşadığınız travmaların izlerini işaret eder. Özellikle yüksek güvenlik ihtiyacınızın olduğu durumlarda düşük benlik saygısı ( kendine güven ) yaşadığınız dönemlerde bu rüyalar daha çok görülür. Örneğin işini kaybetme korkusu veya işten çıkarılma, çocuk kaybetme, değer verdiği birinin vefatı.

Mutluluklar, sevinçler gibi üzüntüler, korkular, endişelerde yaşamın gerçekleridir ve onlardan kaçamayız. Her duruma karşı en uygun davranış tarzı seçilip ona göre davranılmalıdır.

“Rüyada Evde Karabasan Görmek” için 2 yanıt

karabasana gerçekten çok inanıyorum bana hiç gelmedi ve gelmesini istemiyorum onun yalan olduğunu söylüyolar ama ben inanmıyorum

karabasan yalan değil bizzat devamlı karabasan gelir bana, hatta bir ara kendi kendime bu gecede gelecek mi diye düsünüyordum ama bu tamamen psikoloji ve insanın hayat içerisindeki temizliğiyle bağlantılı, mesela yattığımız yere fiziksel temizliğe birde gercek hayatta bişiler yaşadığımızda bunlar başımıza gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir