Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Evde Kaybolmak

Rüyada evde kaybolmak neye işaret eder?

İyi günler. Rüyamı yorumlarsanız gerçekten çok sevinirim. Rüyamda bir yolculuktan sonra Bodrum’da, fakat denize kıyısı olmayan, çok büyük bir villaya yerleşiyorum, ananemle birlikte. Dışarıdan çok güzel görünen bu villanın içi de çok güzel, ama içi çok çok büyük. Bir süre sonra arkadaşlarım geliyor, onlar kalıyor, gidiyor. Sevdiğim insan geliyor, o da kalıyor, gidiyor. Ananem de bu sırada o villada, hatta yan odamızda, ama hiçbir şeyin farkında olmuyor. En son, sevdiğim insanı uğurlamak için evin dışına çıkıyorum, fakat döndüğümde kaldığım odayı bulamıyorum.

Villada bir çok zil var, hepsine basıyorum, evin 4-5 girişi var, hepsindeki zillere basıyorum. İnsanlar hep şurada belki, deneyin diyorlar, gidiyorum bulamıyorum. En sonunda birinden yardım istiyorum herkesin odalarından çıkması için, herkes odasından çıkıyor, villadaki koridorlarda oturuyorlar, ama enteresan bir biçimde, sessizce, ve her kes çok yaşlı.

Bir kadından cep telefonumu aramasını istiyorum, cep telefonumun odamda olduğunu, belki ananemin açacağını düşünüyorum. Açmıyor ananem telefonumu. Bu sırada, koridordaki insanlara bakıyorum, ananem yine yok, bende ise çok ciddi bir biçimde ananemi ve eşyalarımı kaybetmemin paniği var. Sonuç olarak, herkesi görüyorum, herkes çok yaşlı, ama ananem yok. En sonunda açık kalan kimi musluklardan evin zemin katları doluyor, ama ev öyle ki, yerin bir kaç kat altında ve orada da insanlar yaşıyor.

Evin altındaki kimi odalara girebilmek için evin içindeki kimi duvarlardan atlamak gerekiyor, kutu gibi şeyler açıp içlerine girip düz yürümek gerekiyor, sonra karşınıza kapı çıkıyor falan. Zorlu bir labirent gibi ev. Sonuç olarak ananemi de bulamıyorum, eşyalarım da kayboluyor. Yorumlarsanız sevinirim. Not: bu rüyayı öğlen 15-16. 30 arasında gördüm.

Rüyada evde kaybolduğunu görmek yorumu

Rüyanız, uyanık hayatınızda kafanızın karma karışık olduğunu, iç dünyanızda adeta bir kaos geçirdiğinizi ve bazı şeyleri kaybetme korkusu yaşadığınızı simgelemektedir. Bu konuda rüyada kaybolmak rüya tabiri sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Evde Kaybolmak” için bir yanıt

15 yaşındayım ve öğrenciyim. Rüyamda bir mağazaya giriyordum ve mağazanın içinde bir sürü halka küpeler vardı, halka küpeler dışında hiçbir şey yoktu, ben de kulağımdaki küpeleri çıkarıp onları deniyordum ve birden kendimi okul yurdunda buldum. 4 tane tanımadığım ama rüya içinde tanıyor hissettiğim arkadaşım vardı ve bir servise bindim. Evimizin ilerisinde bulunan bir yokuşta indim ve bizim üst komşumuzun küçük kızı ile karşılaştım, onunla birlikte eve dönmeye çalışırken kaybolduk, rüyam bu şekilde sonlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir