Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Evde Kedi Görmek

Rüyada evde kedi görmek neye işaret eder?

Rüyamda balkonda iki yavru kedi gördüm, yanlarına gitmek istediğimde ilk önce benden kaçtılar, sonra balkonda bir sandalyeye oturdum, bir tanesi kendiliğinden geldi, bende kucağıma aldım, titriyordu, hemen içeriye alıp bir battaniyeye sardım, orada öyle yatıyordu, ardından diğer yavru büyük bir kediden kaçıp benim yanıma geldi, onuda diğer kedinin yanına koydum.

Sonra kaldırdım kedileri yerinden, yere koydu, önlerine de süt koydum ama içmediler, sonra geri yattılar, komşum etrafında bir şey arıyormuş gibi gibi etrafa bakıyordu, bende ablama “bence kediyi arıyorlar” dedim, ablamda “bir sor öyleyse, kedileri ver” dedi, bende sormayacağımı ve kedilere benim bakacağımı söyledim ama kediler hiç yerlerinden kalkmadı öylece yatıyorlardı. Cevap verirseniz sevinirim iyi günler.

Rüyada evde kedi görmek neye yorulur

Rüyada evde kedi görmek aile içinde bir tartışmayı işaret eder. Tartışma yaşamın bir gerçeğidir ve tamamen önlenmesi imkansızdır. Fakat siz elinizden geldiğince bu tartışmanın kırıcı, sert olmamasına dikkat etmelisiniz şeklinde yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Evde Kedi Görmek” için 3 yanıt

evimde iki tane benden habersiz büyümüş kedi vardı misafirlerimin yanında ortaya çıktılar evi talan edip beni misafirlerime karsı mahcup ettiler evimin içi çok kirliydi misafir temizlemeye çalışıyordu ayrıca iki tane kim olduğu belli olmayan bebek vardı evimde acıyordum emdiriyordum bebeğim

rüyamda boş bir evdeydim sadece uyudğm yatak wardı eşim uyuyordu ben eşimin yanındaydm evdse bir sürü kedi bana gözlerrini dikmiş bakıyordu bikaçtanasi üstüme gelidi ve ben onları kovdum ama gitmediler sonrssında uyandım zaten kısa zamnda yorumunuzu bekliyorum bu arada eşim asker

Benim ki rüya değil gerçekti, ben babamı kaybettim Allah’a dua ediyordum, “onu çok özledim bari rüyada göreyim” diye, sonra ben bir teyzeyi karşıdan karşıya geçirdim, eve geldim mutfaktaydım, sonra bir baktım şişko bir kedi ama sonra koşarak kayboldu, eve baktım göremedim, camlara baktım kapalıydı, önceden girmiş olsa görürdük, şuan ne yapacağımı bilemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir