Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Evde Kediler Ve Köpekler Görmek

Rüyada evde kediler ve köpekler ne manaya gelir?

Selam. Dün gece gördüğüm rüyayı yorumlamanızı rica ediyorum. Şimdiden yapacağınız yorum için çok teşekkür ederim. Evde yatağımdayım. Üzerime çarşafı dolamışım. Birden bire üzerimden farklı cins kediler ve köpekler atlıyor. Yatak odası kapısında aramın iyi olmadığı eşimi görüyorum. “Senin burada ne işin var” diyorum. “Kapıyı açık unutmuşsun” diye kızıp arkasından “evin içi kedi ve köpek doldu, onları çıkar” diyorum.

Bunları derken yattığım yerde hiç pozisyonumu bozmadan bekliyorum. Eşim kedi ve köpekleri evden çıkarmaya çalışıyor. Derken neredeyse benim boylarında tüysüz açık renkli bir köpek yanıma yatmış bana sokulmuş. Sıcaklığını bedenimde hissediyorum. O sırada eşimde yatağa uzanmış bizi seyrediyor. Kızıyorum ona “çıkar su hayvanları evden” diyorum “her yer kıl oldu” diyorum . Hatta öksürük krizine tutuluyorum, sanki boğazıma kıl kaçmış gibi. Oda hayvanları çıkarıyor “tamam çıkardım” diyor ama gene hayvanlar üzerimden atlıyor. Bende ona “oda kapılarını kapa, odalara saklanıyorlar” diyorum. Sonra yanıma yatan köpek yine geliyor bu sefer sanki altıma uzanıyor. Bu sırada bir kedi ayak bileğimi ve ayak parmaklarımı hafifçe dişleyip tırmalıyor gibi. Yine eşime kızıyorum. “Beni tırmalamaya başladılar” diyorum ve uyanıyorum. Derya’nın rüyası

Rüyanın ana unsurları : çarşafa dolanmak, kediler, köpekler, Yatak odası, eşini görmek, evde kedi, evde köpek, kedi tırmalaması. 31 Ağustos 2012, 11:27

Rüyada evde kediler ve köpekler görmek yorumu

Derya Merhaba, gördüğünüz rüya sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat konularında kimi şanssızlıklar yaşadığınızı ifade ederken bu aralar şefkate ihtiyacınız olduğu, kendiniz için üzüldüğünüzü simgelemektedir. Rüyanız içinde bulunduğunuz ruh halini yansıtmış durumdadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Evde Kediler Ve Köpekler Görmek” için 4 yanıt

Rüyada evde köpekler görmek
Merhaba sayın yorumcu. Rüyamda kız kardeşim, benim ikiz kızlarım, kız kardeşimin eşi gece eski bir evdeyiz. ben bir odadayım kız kardeşimin eşi iki tane güzel iri koyu renkli cins köpekle odaya girdi. ben gitmesini söyledim korktum ama o gülerek odaya soktu köpekleri. Köpekler ikisi birbirini kıskandı sevmem için ve biri sağ elimi biri de sol elimi ve bileğimi ısırdı. Acısını hissettim. sol el bileğim şişti (dikdörtgen gibi) Hatırladığım kadarı ile bu kadar.
Teşekkür ve saygılarımla
Ebru – İzmir

Rüyada evde köpek görmek aile bağlarını simgeler. Sizin ailenize düşkün, iyi bir insan olduğunuzun simgesidir.
Bu rüya kendiniz ve aileniz için doğru olanı yapmak konusunda endişe etmenize gerek olmadığını, vereceğiniz kara için başkalarının ne düşündüğünün önemli olmadığını işaret edebilir.
Rüyada köpek ısırması, bir köpeğin ısırdığını görmek bir arkadaşınızın neden olacağı bir sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ruh dünyanızda bir iç çatışma gösterebilir.

Rüyada gürültü duymak
Aksam birlikte vakit gecirdigimiz arkadaslarimiz bizim evimizde kaliyor, gece gurultu sesler duyup herkesi uyandiriyorum, alt kata inip bakiyoruz, evde köpek var, bana saldirmak istiyor, esime “bu kopek evden gidecek” diyorum, sonra evde kedi var oda arkadasima saldiriyor. 32, Kadın, Evli, Ev hanımı

Jelii selam,
Rüyada gürültü duyulması rüyayı gören kişinin reel yaşamında onu rahatsız eden bir şey ya da durumdan kurtulmak istediğini ancak henüz bunun yolunu bulamadığını gösterir. Rüyanın devamındaki olaylar için lütfen köpek ve kedi sayfalarını inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir