Rüyada Evde Kertenkele Görmek

Rüyada evde kertenkele görmek neye işarettir?

Rüyada evde kertenkele görmekRüyamda camdan bakarken alt komşumuzun çocuğunun bizim cama doğru çıktığını gördüm, camı açtım çocuk aşağıya atladı. Camı açınca eve 2, 3 tane kertenkele girdi bağırmaya başladım. Dedem geldi, kertenkeleler kaçmaya başladı. Bulup onları yakaladık, bir tanesini elimle tutuyordum, babaannem de kertenkelenin ipi var keser diye beni uyardı, bende kertenkeleyi yakaladım elimde tutarken elimi kesti, kan aktı sonra hepsini bulup öldürdük.  Rüyada evde kertenkele görmek ne anlama gelmektedir? 17 yaşında kızım, öğrenciyim.

Rüya temaları : kertenkele, camdan bakmak, kertenkele yakalamak, kertenkele öldürmek, elini kesmek, elden kan akması, kanama görmek. 18. 02. 2010 / 22:17 tarihinde gönderilmiş

Rüyada evde kertenkele görmek neye yorulur?

Rüyada kertenkele görmek uyanık hayatınızda çevrenizde üzüntünün habercisi, gammaz, bir fitneci birisi olduğunu işaret ederken aynı zamanda bu kişiye karşı dikkatli olmak gerektiğine yorumlanır. Kertenkele öldürmek düşmanların saldırısına uğramak olarak yorumlanır. Tedbirli davranmanız gerektiğine dikkat çeker.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir