Rüyada Evde Martı Görmek

Rüyada evin içinde martılar neye işarettir?

Rüyamda evde martılar gördüm. Ben rüyamda uykudan kalkmışım, evin içinde martılar var, bir tanesi elimi gagasıyla tutuyor, korkuyorum, diğerleri kızıp saldırır diye ama bir şey olmuyor. Uzun boylu bir genç adam yüzünü hatırlamıyorum,” korkma” diyor, beni ellerimden tutuyor yanağımdan öpüyor arka arkaya, ben “annem görecek ” diyorum, o hala öperken uyandım gerçek gibiydi. Uykuya devam ettim bir arabam varmış bavul ve farklı ufak tefek eşyalar yüklüyorum, annemle konuşuyorum aynı zamanda ve diyorum ki anne küçük bir ev aldım istediğimiz zaman dertlerden kaçarız diyorum, annem sadece kafa sallıyor sakin ve huzurlu şekilde. Şimdiden teşekkürler yorum için, daha öncede yorum yaptınız başka rüyama çok teşekkür ediyorum saygılar.
Kimden: ilksu
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:43
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: mart ,genç erkek
Şu anki ruh haliniz: heyecanlı, mutlu

Rüyada evde martı görmek yorumu

Rüyada martı görülmesi sorunlarınızdan veya yaşam taleplerinden uzaklaşmak arzusu içinde olduğunuzu gösterir. Rüyada öpmek, öpüşmek, öptüğünü veya öpüştüğünü görmek yakınlık olarak yorumlanır. Kişinin öptüğü kişiden haber alacağına veya karşılaşacağına işarettir. İyi arkadaş kazanmaya da işaret eder. Rüyanızın son kısmı ise reel hayatta yaşadığınız bir hayal kırıklığının sizde ciddi bir yorgunluk, bıkkınlık, üzüntü yarattığını simgelemektedir.

“Rüyada Evde Martı Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Ben babamla yokuş bir yerden cikiyorum, kat kat olan bir yer var, bir kata babamla giriyorum bir şey yapmiyoruz, sonra bir üste çikiyorum babama yukarıdan bakiyorum, yaninda biri var gözükmüyor, iki sevgili var orada, beni görüyorlar gidiyorlar, baş başa takilmak ister gibi, sonra bir ust kata cikiyorum orada dolaniyorum, orada da onlar var beni gorup gidiyorlar bende yokustan asagi inmek istiyorum, derken bir marti geliyor beni takip etmeye başlıyor, ben dönünce kaciyor ben arkami dönünce takip ediyor en son koşuyorum kactim zannederken kafama konuyor ve “bugün benim için dünyanın en mutlu günü” diyor martı “neden” diyorum “çünkü artik kafana kondum yada sirtina bindim” diyor, kat kat olan yerde bir yol gibi yukari gidiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir