Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Evde Maymun Görmek

Rüyada evde maymun görmek ne demek?

Hayırlı sabahlar. 2 tane ayrı rüya yorumlamanızı rica edeceğim. Rüyamda ev ortamındayız, birçok kişi var ama hatırladığım kuzenim var. Evde maymun var tavanda geziyor. Biz korkuyoruz tabi. Kuzenim yerde uzanıyor. Sonra maymun kuzenimin suratına atlıyor. Panik yaşıyoruz. Sonra hatırladığım ben bir odadayım uyuyorum odanın kapısı ahşap uyandığımda dışarıdan sesler duyuyorum maymun benim odamın kapısını açamayınca bıçak darbeleriyle kapıyı açmaya çalışmış hatta bit kısmını da açmayı becermiş sonra yakalıyorlar. Evden gönderiyorlardı ama adamlar vazgeçmeyeceğini söylediler. Maymun benim peşimdeymiş yani.

İkinci rüyamda evde hasta yatan genç bir kadın var. Bu kadın yatağında ölüyor. Kadının öldüğüne sevinen kişiler var. Bir an önce gömmek istiyorlar. Evin erkeklerinin işi çıkıyor. Sonra biz kadını yattığı yere gömmek için yan tarafına bir bardak su döküyorum. Sonra biz bir şey yapamadan kadın canlanıyor. Gözlerini açıyor ama kadın hala hasta. suratı asık acı çektiği belli. Başka bir yere alıyoruz. Yanımdakiler fazla yaşamayacağını söylüyorlar. Hatırımda kalanlar bunlar. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Rüyada evde maymun görmek yorumu

Rüyada maymun görmek aldatma, yaramaz işler ve yalan söze işaret eder. Evde maymun ise yakın çevreden kaynaklanan bir tehdide işaret eder.

Rüyada hasta görmek, rüyada hastalık, sağlıkla ilgili bir haber demektir. Bir yakınınızın sağlık haberini alacaksınız anlamına gelir. Kadının önce ölmesi, sonradan canlanması konusunda ölü sayfasındaki bilgiler ilginizi çekebilir.

“Rüyada Evde Maymun Görmek” için 5 yanıt

Evde maymun ve kediler
Merhaba, ben Seçil, 22 yaşındayım ve bekarım. Rüyamda kendi odamda bir maymun gördüm, kahverengi ve küçüktü, odaya girer girmez bana saldırıyordu. Daha sonra onu kapalı balkon gibi bir yere kovaladım ve kilitledim, orada bir sürü kedi vardı ve hepsi maymuna saldırdılar. Bu sıralar sıkıntılı rüyalar görmekteyim ve sizden yorum bekliyorum. İyi günler.

Seçil merhaba, odanda gördüğün maymun aslında yakın çevrenden bir tehlikeye veya tehlikeli bir duruma işarettir. Kedi görmek konusunda rüyada kedi görmek sayfasını incelemelisin. Kedilerin maymuna saldırmaları ise yakının olan bazı kadınların (anne, abla, öğretmen vb.) yardımı sayesinde bu tehlikeden uzaklaşacağını anlatmaktadır.

Merhaba ben Nisa. 17 yaşındayım ve uzun suredir devam eden bir ilişkim var. Rüyamda sevgilimin annesi eve davet ediyor ve onlara gidiyorum. Evde akrabaları oldugunu dusundugum bir kıza daha var. Onunla beraber oturuyoruz. Evde şempanze besliyor oluyorlar. Ortalikta dolanip dolanip surekli bana geliyor, kucuk ve kahverengi. Kafama cikiyor ya da kucagimda dolaniyor. Korkup kaciyorum surekli pesimden geliyor. Sevgilimin odasina girip kapilari kapatiyorum. Kapilari acabiliyor, odada o kizda var ama o korkmuyor. Bende zorlayip şempanzeyi disarda birakarak kapilari kitliyorum. Bir suredir çok tuhaf ruyalar goruyorum, ve tedirginim iyide hissetmiyorum. Lütfen yorumlar misiniz, cevabinizi bekliyorum. Çok ihtiyacım var. Teşekkürler

İyi gunler. Dün gece rüyamda eve bir suru maymun girmiş yavru maymunlar hem korkuyorum hem evden annemle çıkarmaya çalışıyoruz..Ama olmadı en son birinin ustune battaniye attım..sonrada ben öldüremem deyip bıraktım..daha sonra pencereden bakıyorum goril gibi siyah bir yaratık geziniyordu korkuyla uyandım yorumlarmisiniz

Merhaba, ben Nisa. 17 yaşındayım ve uzun süredir devam eden bir ilişkim var. Rüyamda sevgilimin evine gidiyorum, annesi misafirliğe cagiriyor, akrabaları diye hissettigim baska birisi daha var evde. Evde duruyorken birden maymun geliyor. Evde maymun besliyorlarmış. Sinirli degil ama surekli bana geliyor, korkuyorum ve kaçıyorum. Ortalıkta dolasip duruyor. Beni arıyor. Sonra sevgilimin odasina giriyorum ve kapilari kapatiyorum. 3 tane kapi var odada. Maymun dedigimde daha çok şempanzeye benziyor, ufak ve kahverengi. Kapiyi acmayi biliyor. Açacak oluyor zorlaya zorlaya kapatiyorum ve kilitliyorum tum kapilari. Bu arada bana ulastigi zaman kafama cikiyor ya da omzumda kucagimda falan dolaniyor. Çok degişik ruyalar gormekteyim. Ve tedirgin oluyorum açıkcası iyide hissetmiyorum. Lütfen yorumlar mısınız, cok ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir