Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Evde Su Baskını Görmek

Rüyada evde su baskını görmek ne manaya gelir?

Rüyamda evimin penceresinin önünde arabasında oturan erkek arkadaşımla pencereden konuşuyorum. Diğer pencerede de annem var. Havada yağmur yoktu fakat birden pencere yarıya kadar açık kahverengi bir suyla doldu, biraz eve taştı, içeriyi su bastı, sonra annem camdan suya düştü.

Camın önündeki erkek arkadaşımda arabasının içinde kaldı, az kalsın boğulacaktı, camdan elimi arabasının tepesine doğru uzatıp elini tuttum çektim, onu arabadan çıkardım, o sırada da “ablama anneni tut” diye bağırdım onuda çıkardı sudan. Su birden bire yükseldi ve çok hızlı bir şekilde çekildi, arkadaşımda annemde iyiydi ama onlara bir şey olacak diye çok korktum.

Rüyada evde su baskını görmek neye yorulur

Gördüğünüz rüya evlilik veya özel hayatında ya da işinizde kimi sorunlar yaşadığınızı ve onları atlatmış olduğunuzu simgelemektedir.

Rüyada evini su basması evlilik hayatında sorunlar yaşayacağınızı, işinizden istifa edeceğiniz veya sağlık sorunları yaşamak anlamına gelir.

“Rüyada Evde Su Baskını Görmek” için 4 yanıt

Selam admin,
Rüyamda evim olmayan farklı bir mekandayım (yine de bir apartman dairesi gibi) ancak tüm aile fertleri de orada, derken bir sel baskını kocaman dalgalar şeklinde geliyor ancak su o kadar berrak ki ışıl ışıl, küçük bir çöp bile yok suda. Dalgalar şeklinde geldiği için sudan çıkmaya biraz zorlanıyoruz ama hepimiz güvenli yerlerde bekleyip suları izliyoruz, sel durumu normalde oldukça sıkıntılı bir durum olmasına rağmen öyle panik bir durum olmadı rüyada çünkü hiçbir şeye zarar gelmedi. Yorumlarsanız sevinirim.

Filiz merhaba, rüyanızı gelecek sefer rüya gönder sayfasından gönderin. Yeni yılda buradan gönderilen rüyaları cevaplamayacağız. Çünkü bu mesajı yazdığınız yer yorum alanıdır. Bu alana yorumunuzu, düşüncelerinizi yazmanızı istiyoruz. Rüyanız gerçekten çok ilginç, keşke hakkınızda bilgi vermiş olsaydınız. Rüyada büyük bir sel oluyor ama su çok berrak, en ufak çöp yok ve hiç bir yere hiç bir şey olmuyor. Normalde rüyada sel görmek, hayırlı bir rüya değildir. Yaklaşan bir tehlikeyi işaret eder. Ancak rüyada gelişen olaylar birinin ya da bir şeylerin vesile olmasıyla büyük bir tehlike atlattığını temsil etmektedir. (not bazı durumlardan kişinin bundan haberi dahi olmamaktadır. Mesela bir yola çıkmak istiyorsunuz, kaza geçireceksiniz. Anahtarını bulamamak, telefon görüşmesinin uzun sürmesi sebebiyle geç kalmak yüzünden bu kazadan korunmak gibi )

Teşekkür ederim..Evet yazıyı gönderdikten sonra yanlış alanı doldurduğumu fark ettim.Sanırım sitenizi ilk kez gördüğüm için ve rüyanın verdiği heyecandan dolayı diyelim (Neyse ki kayıt formunu doldurdum)..Eşim şu anda şehirlerarası bir yolda geceden beri mahsur kalıp karla ve kırılan lastik zincirleriyle cebelleşiyor (rüyayı onu uğurlamadan önce görmüştüm)..Bu yorum bunun üstüne iyi geldi.İyi çalışmalar size..

Filiz selam,
Bu mesajı göndermekle bizi de mutlu ettiniz. İnşallah eşiniz bir an önce evine döner, hayırlı seneler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir