Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Evde Tavşanlar Görmek

Rüyada evde tavşanlar neye delalettir?

Merhaba, rüyamda uyuyordum ve seslere uyandım. Evimize girmiş ve girmeye çalışan tavşanlar gördüm. Evin içinde bir şeyleri kemiriyorlar ve diğer bütün odalara girmeye çalışıyorlardı. Evde sadece annem ve ben vardık. Tavşanlar beni gördüklerinde bana doğru gelmeye çalışıyorlardı. Annemle bir tanesini dışarı çıkarmayı basardık, mutfak penceresinden bir süre gidip gitmediğini kontrol etmek için baktığımızda, yüzünde burnundan aşağısı biraz kan olmuştu ve dışarıda aşırı rüzgarlı bir hava görünüyordu.

Korkuyla bütün odaları gezdim, her odanın penceresinden tavsan görüyordum ve bazıları hala içeri girmeye çalışıyorlardı. Tavşanlar normalde bildiğimiz sevimli hallerinden farklı biraz agresif ve hızlı hareket ediyorlardı. Biraz garip bir rüya ama yorumunu şimdiden çok merak ediyorum. Mümine’nin rüyası. Rüyanın ana unsurları tavşanlar, evde tavşan, mutfak penceresi, tavşan kovalamak, sinirli tavşan, agresif tavşanlar, aşırı rüzgar. 31 Ağustos 2012, 11:27

Rüyada evde tavşan görmek yorumu

Mümine Merhaba, rüyada tavşanlar şans, sihirli güç ve başarıyı temsil eder. Hayata daha pozitif bakacağınız günleri işaret eder. Aynı zamanda bolluk, sıcaklık, bereket ve cinsel aktivite simgelerler.

Buna karşılık sizin rüyanız bu sevimli yaratıkların evinize zorla girmek istemeleri, söz dinlememeleri, agresif davranışları sizin gerçek yaşamınızda şans, sihirli güç, başarı, bolluk, sıcaklık, bereket, cinsel aktivite konularından bazılarında hayal kırıklığı yaşamış ya da hayata daha olumlu bakacağınız günlerin gecikmiş olması nedeniyle gergin olduğunuzu simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir