Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Evde Terörist Görmek

Rüyada evde terörist görmek nedir?

Rüyamda bana büyü yapılırken gördüm. Sonra evime terörist giriyordu ve beni öldürmeye çalışıyordu. Açıklarsanız sevinirim. Yaşım 21, bekar kızım, çalışmıyorum.

Rüyada evde terörist görmek yorumu

Esma merhaba. Rüyada kendisine büyü yapılmış olduğunu görmek genellikle iyiye yorumlanmaz. Ya içinde bulunulan sıkıntıları veya gelecek sıkıntılı günleri, olayları haber verir. Bu konuda rüyada büyü görmek rüya tabiri sayfasında daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Rüyada terörist görmek aslında senin hayal kırıklıkları yaşadığını ve bunun sende öfkeli ruh hali yarattığını anlatmaktadır. Çünkü rüyada terörist görmek sizin için hayal kırıklıklarını veya şiddet eğilimlerine yol açan olayları işaret eder. Gerçek hayatınızda size bir hayal kırıklığı yaşatan durumla karşılaştığınızı ya da sizi öfkelendiren bir olaya şahit olduğunuzu gösterir.

Onun seni öldürmeye çalışması ise yaşadığın hayal kırıklığının seni umutsuzluğa ve karamsarlığa ittiğini anlatırken öte yandan da bu durumdan çıkmanın yolunu acil olarak bulman gerektiğini belirtmektedir.

“Rüyada Evde Terörist Görmek” için 3 yanıt

Ben ruyamda teroristlerin evimizin onunde oldugunu gordum, hollandadaydik, yemyesil bir alan birden bir tepeye donustu, hic yesillik yoktu ve o tepede magaralar vardi, teroristler orada saklaniyordu, sonra biz savastik ama bizim silahimiz yoktu, mahalleyle birlikte savastik hollandalilarda vardı, sonra Hepsini öldürdük, sonra yeni teroristler cikti sonra arkadasim bize geldi ama onlar savasmiyordu ben de onlara soyledim savasmalarini onlar savasmiyordu tek sitedeki 3 bolumden biri savasiyordu.

Elio merhaba,
Gördüğünüz rüya, gerçek hayatta yaşanılan olumsuz durumların sizde oluşturduğu öfke, sinirlilik, şiddet duygularının uykunuzdaki yansımasıdır.

bende rüyamda çocuklarımla evde otururken birden dışarda bağırma sesleri ve karşımda teröristleri gördüm çocuklarımı onlardan saklamaya çalışıyorum çocuklarım diğer odada ben onları almak için savaşmaya çalışıyorum sonra çocuklarımı kurtarıp kurtarmadigimi göremiyorum korkudan uyandim ve uyuyamadim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir