Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Evdeki Camın Kırılmış Olduğunu Görmek

Rüyada evdeki camın kırılması neye işarettir?

Sizden yorumlamanızı istediğim bir rüyam olacak. Öncelikle nerede olduğunu hatırlamadığım bir yerde işe başlıyorum. Sabah kalkıyorum bakıyorum ki geç kalmak üzereyim. Üzerimi değiştirmeye de dedemin evine gidiyorum. Rüyamda da dedemin evinde kimse kalmıyor ve ben anahtarı uyandığım evde unutuyorum ve ev çok uzak, geri dönemem eğer dönersem işe geç kalacağım.

Evin kapısı hem anahtar hem şifreyle açılıyor ben o sırada şifreyi kaydettiğimi hatırlıyorum ki o sırada zaten eve yaklaşıyorum. Tam bahçe kapısından girdiğimde hem bahçe kapısının hem pencerenin açık olduğunu görüyorum. Camdan baktığımda içerideki bir camın da kırık olduğunu gördüm. Ama odadaki eşyalarda eksiklik olduğunu fark etmedim. İmdat diye bağırırken dışarıda bana yardım edebilecek birini görüyorum ve o anda uyandım. 23 yaşındayım ve açıkçası bu aralar oldukça sıkıntılı bir haldeyim. Selam ve dua ile ..

Rüyada cam kırılması yorumu

Ahmet Selam,

Gördüğün rüya kesinlikle gerçek hayatındaki yaşadıklarının ve içinde bulunduğun ruh durumunun yansıması olup, gerçek hayatta fazla seçici olmayı bırakmak, kendi özellikleri ve yeteneklerinin farkına varmak gerektiğine yorumlanır.

Modern rüya tabirleri rüyada cam kırılmasını bazı önemsiz sıkıntılara işaret eder olarak açıklamaktadır. Fakat unutulmaması gereken sorun hangi büyüklükte olursa olsun ona gereken önemi verip ileride daha büyük problem çıkmasına izin vermemek gereklidir. Bu konuda rüyada cam görmek sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Evdeki Camın Kırılmış Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Pencere camlarının kırılması
Rüyamda evimizi pencere camlarının kırılmış olduğunu gördüm. Dışarıya baktığımda kapı önünde park halinde olan arabaların üzerine elektrik direkleri devrilmiş, moloz yıkıntıları, bir çok evde camlar kırılmış. Camcı buldum tam evin kırılan camlarını değiştirmesi için pazarlık yaparken uyandım.

Rüyada cam kırılması bazı küçük sorunlara işaret ederken öte yandan da bu sorunların gözden kaçırılmaması, daha büyümeden küçükken çözülmesi gerektiğini belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir