Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Evden Kaçmak

Rüyada evden kaçmak neye işaret eder?

Yaşım 16 ve öğrenciyim. Rüyamda en yakın kız arkadaşımın evden kaçıp bize geldiğini ve 2 3 gündür bizde kaldığını gördüm. Bir anda arkadaşım üç harfliye dönüşüyordu. Onu evden kovuyorduk. Ailem “onu buraya getirmemen lazımdı” diyordu. Ertesi gün yine geliyordu ailem ve ben çok korkuyorduk. Bir odaya giriyordum, kapıyı kapatmaya çalışırken o odaya giriyordu, balkon camını açtım o oradan kaçtı. Yola çıktı simsiyah bir hal almıştı.

Rüyada evden kaçan birini görmek tabiri

Rabia merhaba, gördüğün rüyanın ana unsurları kız arkadaşını görmek, birinin evden kaçması ve üç harfliye dönüşmesidir. Lütfen ilk önce rüyada arkadaş görmek rüya analizi sayfasını oku.

Rüyada evinden kaçmış birini görmek rüyayı gören kişinin çevresinde kişiliği tam olarak oturmamış ve hayatta ne yapacağına karar verememiş, kendi başına karar veremeyen ve başkalarının sözlerine fazlasıyla kula asan biri olduğuna işaret eder, bu kişiden uzak durmasını tavsiye eder. Rüyada evden kaçtığını görmek rüya sahibi kişinin iç dünyasında büyük bir huzursuzluk yaşadığını gösterirken bu huzursuzluğun kişinin ne istediğini bilmemesinden kaynaklandığına delalet eder. Bakınız rüyada kaçmak analizi.

Rüyada birinin üç harfliye dönüştüğünü görmek cine dönüşen insanın gerçek hayatta bilmeden veya istemeden rüyayı gören kişiye bir sıkıntı verdiğini, onu zor duruma düşürdüğünü veya korkuttuğunu simgeler. Bakınız rüyada cin görmek sayfası.

Rüyadaki olayla ve unsurlar çevrenizdeki bu kişiden sakınmak, uzak durmak gerektiğini işaret ederken zaten siz de rüya onu evden çıkarıyorsunuz bu durum gerçek hayatta bu tehlikeden uzak durmayı başardığınızı anlatmaktadır.

“Rüyada Evden Kaçmak” için 2 yanıt

Annenin pencereden kaçtığını görmek
Merhaba, rüyamda evimizdeyiz, annem pencereden kaçıyor, ben babamın yanına gidiyorum, babam karpuz yiyor ve çenesi uzamış, ben korkuyorum onu öyle görünce. Sonra ablamla dışarı çıkıyoruz, ablamda beni bırakıp gidiyor. Bende biraz ileri yürüdükten sonra evlerinin bahçesinde oturan karı -koca görüyorum, o sırada öğle vakti ama sabah ezanı gibi ezan okunuyor, ne anlama gelir bu acaba?

Betül merhaba, gördüğün rüya büyük olasılıkla annenin bazı gizli korkuları olduğunu gösterip, onun bu korkularından kurtulmak istediğini temsil ederken aynı zamanda baban hakkında çok dedikodu yapıldığını, onu çekemeyenler olduğunu göstermektedir. Rüyanın sonu ise manevi zenginlik ile tüm bunları atlatacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir