Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Evden Kaçtığını Görmek

Rüyada Evden Kaçtığını Görmek Ne Demek?

Merhabalar ben Tuğçe. 1991 yılında İzmir de doğdum. Bekarım, ilişkim yok, işimden yeni ayrıldım. Rüyamı yorumlarsanız minnettar olurum. Gelelim rüyama : Kendimi çok süslü bir gelinlik ile, hamile bir şekilde evden kaçarken gördüm üstelik bir adama kaçıyorum. Arabaya atlıyoruz evden uzaklaşmaya çalışıyoruz ama içimde öyle bir mutluluk var ki sanki evden değil nazi kampından kaçıyorum. Bu his çok enteresandı. Neyse efendim biz böyle evin etrafında dönmeye başlıyoruz, bir türlü de uzaklaşamıyoruz mahalleden (bu arada mahallemi de eski haliyle gördüm, arsalar henüz ev olmamış, ağaçlar kesilmemiş filan) ben sinirleniyorum çıkalım artık şuradan diyorum “ne dönüp duruyoruz mahallede!”.

Adama bir gıcık oluyorum sanki ona kaçan ben değilim, birden köşedeki küçük izbe evden yeni ayrıldığım işimdeki yöneticim çıkıyor, sözde kuzenim imiş ya da yanımdaki adama öyle diyorum ama onu gördüğüme ben de şaşırıyorum (laf aramızda baya hoş adamdır) neyse efendim biz ilerliyoruz tam mahalleden çıkıcaz arabanın içinde iki tane kadın beliriyor, ben “mahalleden çıkalım” dedikçe araba daha yavaş ilerliyor, en sonunda deliriyorum arabadan iniyorum, ağlayarak hızlı hızlı yürüyüp sokağın sonundaki merdivenleri çıkıyorum, son basamağa geldiğimde karşıma bir köpek çıkıyor, ben ağladığımdan mıdır karnımdaki bebekten midir sanki köpek bana acıyor ve saldırmıyor, yanından geçip gidiyorum ve uyanıyorum. Uyandığımda hala koşmak kaçmak istiyordum. Neden kimden bu kadar kaçıyorum hiç bir fikrim yok. Ümit ediyorum sizlerin vardır. Sevgiyle kalın.

Rüyada Evden Kaçtığını Görmek Tabiri

Sevgili Tuğçe, rüyanın 3 ana unsuru var; gelinlik giymek, hamile olmak ve evden kaçmak, lütfen sayfaları incele. Bu ana unsurlara kısaca bakmak gerekirse;

Rüyada yeni, şık, temiz bir gelinlik giymek olumlu mesajlar verir, hayatın güzel yönde gelişmesini sağlayacak olayların başlangıcını gösterir. Rüyada hamile kalmak önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir. Rüyada evden kaçmak rüyayı gören kişinin iç dünyasında büyük bir huzursuzluk yaşadığını gösterirken bu huzursuzluğun kişinin ne istediğini bilmemesinden kaynaklandığına delalet eder. Bu bilgiler ışığında gördüğün rüya büyük ihtimalle bir konuda ne istediğine emin olmamaktan kaynaklanan bir iç sıkıntı yaşadığını, ancak bu sıkıntının (konunun) düşündüğün kadar önemli olmadığını ve önünde yaşamını güzelleştirecek gelişmelerin olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada gelişen diğer olaylar ise belki de yaşanacaklar hakkında bazı ipuçları verebilir ama net bir şey söylemek mümkün değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir