Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Eve Fare Girmesi

Rüyada eve fare girdiğini görmek ne demektir?

Ben Aylin. Rüyamda bir arkadaşımın evine fare giriyor. Herkes fareden kaçıyor ve tiksiniyor. Fare açık kahverengi, ben fareyi korkmadan kafasından yakalıyorum beni ısırmaya çalışıyor fakat başaramıyor. Reel hayatta da korkmuyorum fareden rüyamda da korkmadım, bu reel hayatta düşman ya da kötü arkadaşlarım olduğu anlamına mı gelir?

Rüyada eve fare girmesi neye yorulur

Rüyada eve fare girmesi, bir farenin eve girdiğini görmek, eskilerde kalan neredeyse artık unutmak üzere olduğunuz bir korkunuzun yeniden yüzeye çıktığını ya da kurtulmak üzere olduğunuz kendinle kavgalı olmak, kendini beğenmemek, kendini önemsiz görmek duygusunun tekrarladığını gösterir. Rüyada fare yakalamak, fare yakaladığını görmek dedikodu, boş söz veya başkalarının sizi itip kakmasına izin verdiğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eve Fare Girmesi” için 3 yanıt

Rüyamda memlekette olan bahçemizde beyaz bir farenin sıçradığını gördüm ve bir süre izledikten sonra suratıma sıçradı, bende o sırada uyandım rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Rüyada evine fare girdiğini görmek
Rüyamda bakkaldan eve geliyordum, içeriye girdim baktım ki kapı kapanmış, sonra kapıyı itmeyi bıraktım kapı açıldı, fare içeriye girdi ve çok korktum. Bu ne demek?

Fatma merhaba,
Rüyanız geçmişte kalmış olan neredeyse artık unutmak üzere olduğunuz bir korkunun yeniden ortaya çıktığını veya kurtulmakta olduğunuz kendinle kavgalı olmak, kendini beğenmemek, kendini önemsiz görmek duygusunun tekrarladığını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir