Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Eve Giren Siyah Kuş Görmek

Rüyada eve giren siyah kuş ne demek?

Merhaba, ben dün gece rüyamda dışarıdan gelen siyah bir kuşun uçarak evimin penceresinden içeri girdiğini gördüm, bende korktuğum için kaçıyordum ki kuş benim başıma kondu ve kulağıma saçma sapan sesler gelmeye başladı ama sesler kuşun ötüşü gibi değildi. Çok korktum birden uyandım, anlamı nedir?

Rüyada eve giren siyah kuş görmek tabiri

Rüyada siyah kuşlar makbul değildir. Bu kuşların ölüm ya yok oluş haberleri ile ilişkisi vardır. Burada kastedilen sadece vefat etmek anlamında değildir. Başladığınız bir projenin iptali, başarısızlık, yaptığınız bir denemenin sonuç vermemesi, bir ilişkinin mutlu bitmemesi, bir ticari faaliyette zarar etmek anlamları da vardır.

Gördüğünüz rüya bazı yorumlara göre hayır rüya tabirlerine göre de şer anlamı taşımaktadır. Genel olarak bir şeyler söylemek gerekirse moralinizi bozacak, başarınızı azalatacak, size gereksiz yorgunluk getirecek olaylar yaşamaya işaret ederken öte yandan tam tersi olarak şeyleri işaret edebilir ve sizi ferahlatacak, rahatlatacak ve size huzur verecek güzel gelişmeler işaret ettiği söylenebilir.

“Rüyada Eve Giren Siyah Kuş Görmek” için bir yanıt

Ruyamda evimize küçük bir yavru baykuşun girdiğini gördüm eşimle beraber onu yakalayıp sevdik yaralıydı sanırım yakalayıncaya kadar baykuş olduğunu bilmiyorduk yorumunuzu bekliyorum teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir