Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Eve Hırsız Girdiğini Görmek

Rüyada eve hırsız girdiğini görmek neye işaret eder?

Rüyamda evimize hırsız girmiş, ev çok dağınık. Komşumuz geliyor elinde silah var, “o birazdan gelecek” diyor. Ben tam kapıyı açıyorum, hırsız kapıda. Komşumuz ve eşim silah çekiyor. Ben durduruyorum, kaçıyor ama kaçmasını ben sağlıyorum. Camdan baktığımda aşağıda arkadaşları var, 2 erkek 2 kadın oluyorlar ve gidiyorlar. Tabir ederseniz sevinirim. İpuçları ateş etmek, camdan bakmak, dağınık ev, elinde silah, hırsız, Hırsız kovalamak, kapıyı açmak, komşu, silah, silah çekmek.

Rüyada eve hırsız girdiğini görmek yorumu

Rüyanız hakkında geniş bilgiyi hırsız sayfasında inceleyebilirsiniz. Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, kimi sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşacaksınız demektir. Rüyada hırsızı görmek Birtakım düşmanlarınız var, dikkatli olmalısınız demektir. Rüyada silah görmek, güç, kuvvet, düşmanları yenmek anlamına gelir.

“Rüyada Eve Hırsız Girdiğini Görmek” için 5 yanıt

Evimin arasinda askilik var askiliktan tam birsey aliyordum evin dis kapisinin acik oldugunu gordum ve kapiyi kapatmaya gittigimde yan odadan hirsiz bir anda cikti ve karsilasmamiza ragmen arkasini donup mutfaga dogru kosarken yerdeki haliyida alip balkona kacti bagirmak istiyordum ama sesim cikmiyordu balkona ciktigimda hirsizin kayboldugunu gordum.

Evime balkonundan hırsız girmeye çalışıyor, 1 kişiyle kapımızı açıyor ben tutuyorum o itiyor, sonra 3 kişi oluyorlar ama bunlar 14 yaşlarında falan, sonra benden para istiyorlar “yok” diyorum gerçekten yok, dışarı kapıya yöneliyor, kapının önünde yine hırsız, kapının kilitli bozmuş kapı açık üst katta eltim oturuyor oraya gidiyorum kapıya vuruyor sesim çıkmıyor, bagiriyorum kimse duymuyor, sonra kapı açılıyor eltim karsimda evde hırsız olduğunu söylüyor, kocasının gelmesini istiyorum ama uyuduğunu söylüyor, eltimin oğlu iniyor benimle kayinvalidemler kapıyı açmış bakıyor, beni görünce kapıyı kapatıyor ben açıyorum “baba neden kapıyı kapatıyorsun” diyorum, eve hırsız girdi hiç oralı olmuyor, eve bir giriyorum komşu dolmuş kayinvalidemler ışınlar köyden gelmiş, bizim evde çok korktuğum için fakat soruyorlar neden kayinvalidemler eltimin olmadığını ben diyorum biz konuşmasında benim eşim böyle yapmaz herkes yine getirmiş diyorum ne kadar kalabalık ev.

Bu rüyadan sonra uyandım, çok etkilendim, 1 saat sonra yine uyudum bu sefer rüyamda ufak mavi kanatlı bir haber kuşu kapıda açıyorum içeri giriyor sonra İstanbul’dan ablamlar gelmiş, annem bende kalıyor, alıp köye gidecekler, 2 günlüğüne gelmişler eniştem diyorum içeri bir girdiğini gösterdim eniştem kuşu duvardan aldı çok güzel kafes olsa koysam dedi duvarda asılı bir kafes duruyor baksana dedim eniştem onu oraya koydu kuş bir şey söyledi hatırlamıyorum ama sonra kafası bebek kafasına dönüştü yorumlardan sevinirim.

Sevda merhaba, rüyanızın ilk kısmı şu anda bazı sıkıntılar yaşadığınızı, kısa bir süre daha bunların devam edeceğini ancak sonunda selamete kavuşacağınızı anlatmaktadır.
İkinci rüyanız ise yaşamınıza huzur getirecek güzel ve hayırlı bir haber alacağınızı müjdelemektedir.

Inşallah genelde rüyalarımi kimselere anlatmayı tercih etmiyorum kötü yorum yapmalarına korkuyorum size teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir