Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Eve Su Doldurmak

Rüyada eve su doldurmak neye delalet eder?

Rüyamda evimin salonunu belime kadar su ile doldurduğumu, daha sonra buraya çeşit çeşit balık sürüleri koyduğumu gördüm. Bir sürü ufak balinaları, deniz kaplumbağaları, vatozları ve cinsini bilmediğim sürüler halinde balıkları koydum. Ailemin “bu balıkların yeri burası değil” dediğini hatırlıyorum. Balıklar yüzdükten sonra odada uyuyacak yer aradılar ve bir süre sonra bir çoğu uykuya geçti. 24 yaş, bekar, çalışıyor, ruh halim sıkıntılı.

Rüyada eve su doldurduğunu görmek tabiri

Mehmet merhaba, bu son derece kıymetli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim.

Bilindiği gibi gerçek hayatta su hayat demektir ve yaşamın ana bileşenlerden biridir. Rüyada da su önemli bir anlam taşır ve kişinin bilinç altı ve ruhsal durumunu yansıtır, bakınız rüyada su görmek sayfası. Rüyada su doldurduğunu görmek, doldurulan yere göre özel anlam taşımakla birlikte genel anlamda bir iyileşme sürecini ifade eder. Yani bir dinlenme, öğrenme, enerji depolama ya da yenilenme dönemi yaşamakta olduğunuzu ve bu dönemin ertesinde yaşama kaldığınız yerden daha yüksek bir enerji, daha yüksek moral ile kaldığınız yerden devam edeceğinizi, arzu ettiğiniz başarı, huzur ve mutluluğu elde edeceğinizi simgeler. Kişinin kendi evi emniyet, güvenlik, huzur demektir, çünkü insanın kendini en emniyette hissettiği yer kendi evidir. Siz evinizde salona su dolduruyorsunuz ki bunun anlamı kendinizi emniyette ve huzurlu hissedeceğiniz günlerin yaklaştığını ifade etmektedir.

Rüyada balık görülmesi tüm kültürlerde şans, kısmet, bereket, sağlık ve afiyete yorulur. Bu konuda geniş bilgiyi rüyada balık görmek sayfasında okuyabilirsiniz. Rüyadaki balıklar hakkındaki gelişmeler ise bu güzelliklere kavuşmak için bir süre geçmesi gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir