Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Evi Su Basması

Rüyada evi su basması neye işarettir?

27 yaşında evli bir ev hanımıyım. Saat gece 2 gibi bir kabus ile uyandım. Rüyamda sevgilim gündüz vakti bizim evde ve benim yatağımda uyuya kalıyor. O sırada evin kapı zili çalıyor ve kocam geliyor. Tartışma yaşıyoruz ve sonra üzerini değiştirmek istiyor ve benim odamın kapısında gömleğini almak için odaya yöneliyor, fakat ben onu durduruyorum ama yine de içeri giriyor.

İçeri girdiğinde sevgilimi çekyatta uyurken görüyor. Ben ise arkadaşım olduğunu ve bugünlük bizde misafir kalacağını ve söylemeyi unuttuğumu söylüyorum kocama. Ama inanmıyor ve üzerime yürümeye başlıyor. O sırada sevgilim uyanıyor ve beni korumaya çalışıyor ve eşimle itişip kakışıyorlar.

Sonra kocamın bir arkadaşı geliyor ve beni ve sevgilimi yere yatırıp, vücudumda iz kalmasın diye yastık koyuyor ve dövmeye başlıyorlar bizi. Canım çok yanıyor ve yalvarıyorum kocama vurmasın diye. Aklım bir yandan da sevgilimde. Sonra evin su dolu olduğunu görüyorum, ama sanki uzun zamandır öyleymiş gibi. Önce tavana kadar sonra neredeyse yarıya kadar iniyor su. Tuhaf balıklar planktonlar yosunlar oluşmuş her yerde. Ve bir ara boğuluyor gibi oluyorum.

Uyandıktan sonra msn’e bağlandım ve aynı anda sevgilim de msni açtı. Ve o da bu tarz şeyleri aklından geçirdiğini ve öylesine msni açtığını söyledi. Rüya temaları : kabus, kapı zili, çekyatta uyumak, misafir kalacağını, kocamın bir arkadaşı, dayak yemek, dövmek, Tuhaf baliklar, planktonlar, yosunlar, msn, msni açmak. 03 Mart 2010, 14:01

Rüyada evini su bastığını görmek yorumu

Rüyanız suçluluk duygunuzu ve ihanetinizi işaret etmektedir. Güven duygunuz sarsılabilir veya karşılığını alamayacağınız şeylerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca cinsel istek yoğunluğunu gösterebilir.

“Rüyada Evi Su Basması” için 2 yanıt

Geniş bir evde oturuyoruz eşim, ben, 2tane çocuğum ve görümcem.Sonra dışarıda meteor yağmuru başlıyor.Evi bir anda su basıyor tavana kadar iki çocukta kucağımda onları boğulmasınlar diye sudan yüksek tutuyorum. Küçük bi camdan kova ile boşaltıyorum suyu aynı anda da camdan meteora bakıyoruz.Sonra bitiyor arkama bir bakıyorum eşim ve görümcem kuru iskelet kalmış yaşıyorlar konuşuyorlar ama iskelet o yağmur o selde verecek bir bardak su bulamıyorum onlara.(benim bir tane oğlum var rüyamda bi rtanede kızım vardı?)

rüyamda banyoda su kesildiği için musluk açık kalmış ve su öyle bir fıskiye gibi akıyor ki suyu bi türlü kapatamdık benimde o anda aklıma hadi evi su basarda iyice temizliği de zor olur diye düşünüyordum ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir