Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Evin Damında Yangın Görmek

Rüyada evin damında yangın görmek neye delalet eder?

Merhaba, ben 19 yasında bir kızım bu sene universiteye basladım, sevgilimde yok. Dün garip bir rüya gordum, rüyadaki asıl kişiler arasında ben yoktum sadece iki kişiyi izliyordum, yanılmıyorsam iki sevgiliyi, öncelikle iki tane yan yana duran evin damları vardı, ikişi aynı hizada ve bitisiklerdi, sadece aralarında bir sınırı vardı, o da küçük bir yukseklikti yani sadece ayagını atman yeterli, oyle yorulupta atlamaya calısacak gibi bir yukseklik degil. Elimizi actıgımız zaman 5 karıs ya var ya da yok, ama bu evlerin sekillerini goremedim sadece damlarını gordum, ve bu evler normal evler gibi betondan yapılmamıstı, hani eski zamanlarda samanla kili mil camurumu karıstırıp evler yaparlarmıs ya, ozellikle kışları ici sıcacık olurmus, iste o evlerden.

Sonra bu evlerin damlarının sadece kenarları yanıyormus alevler püskürterek, damda önce bir kız vardı yüzünü bilmiyorum şu an hafızamda hiç bir özelligi yok, hatırlamıyorum yani, bu kız o bir damdan ötekine atlıyor, inmeye çalışıyor ama yol yok, merdiven deseniz o da yok, iki dam arasındaki sınırda tutuşmuş, öteki dama gecerken onun üstünden atlıyor, sonra bir erkek belirdi o da aynı damın üstünde beraber çıkış yolu arıyorlar ama yok, alevler daha da şiddetleniyor ve sıçramaya başlıyorlar artık, sıçramaya derken sadece kenarlar yanıyor başka yerde ateş yok ama etrafa kıvılcımlar saçıyorlar, ben onlara bakarken üstlerine bir kıvılcım sıçrarsa acır falan diyorum sonra çocuk eline kare şeklinde kızla ikisini ortecek buyuklukte kartona benzer bir şey alıyor ve bir köşeye kızıda çekerek otuyorlar sonrada birbirlerine sımsıkı sarılıyorlar.

Kız kafasını çocuğun omzuna koyuyor çocuk onu yanagından opuyor kızda boynundan ve o kartonumsu şey ates yayılmadıgından sadece kıvılcımları önlemek adına iyi oldu diye düsünüyorum, yerde sarılarak bir kösede oturduklarındanda kızın yerine ben rahatlıyorum, sanki o sarılmadan sonra bir zarar gelmez diye bir his uyanıyor icimde, Sonrada ruyam kesildi devamını hatırlamıyorum, yalnızca mekan teyzemlerin evinin oraya çok benziyordu, ama tabi teyzemin evi yoktu sadece o iki dam vardı ve o iki damda oradakiler gibi betondan degildi, bu kadardı, bu arada benim sevgilim yok o yuzden kendimle bagdastıramadım, en kısa zamanda yorumlarsanız sevinirim, tesekkurler

Rüyada evin damında yangın görmek neye yorulur

Bu güzel rüyayı yazdığınız için teşekkür ederiz.

Ruyada baska birini izlemeye çalışırken, izlerken, takip ederken görmek sizin bazi seyleri basarmak istediginizi, sizin azim ve caliskan bir insan oldugunuzu gosterir veya bu ruya sizin gunluk hayatta veya is hayatinda bazi insanlarin gerisinde kaldiginizi , onlarin seviyesine ulasmak icin caba sarfetmeniz gerektigini gosterir.

Rüyada bahsettiğiniz türde yapılmış eve girmek, girdiğini görmek çok kötü anlamlar taşır haram mal, dedikodu anlamı taşır. neyse ki o evler girmemiş, uzaktan görmüşsünüz. Rüyada yangın; sıkıntılı ruh halini işaret eder.

Yanan damdaki kız çocuğu aslında sizi simgelemektedir. Sizin içinde bulunduğunuz stresli, üzüntülü, sıkıntılı ruh halinizi ifade etmektedir, kendinizi bazen çaresiz hissettiğinizi işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yangın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Sonuç olarak zamanla tüm sıkıntılarınızı, endişelerinizi üzerinizden atacaksınız. Esen kalın.

“Rüyada Evin Damında Yangın Görmek” için 2 yanıt

Rüyada eski sevgilinin ölmesi
Ruyamda eski sevgilimi gördüm cok sevdik birbirimizi ama aksamda onla ilgili falan konusmustuk bir yangin vardi. Hani dini filmlerdeki gibi ölen birinin ruhu sizi cağırır ya gel diye. Onu yanginin icinden cagirdilar o ve bir kac kisi vardi ama arkadaslari degildi sanirim yanginin icine girdi herkesin cesedini verdiler. Ama onun için öldü deyip cesedini bulamadik deyip vermediler. Bos mezara mezar tasi diktiler onun adina. Cok agliyodum ruhsuz gibi geziyodum ruyamda. Uyandım içimde büyük bir sıkıntı var yüreğimin üstünde bir ağırlık ne olur bir an önce yorumlayın, neye delalet eder bu rüya ? Kadın, 18, Bekar, Çalışmıyor, sevmek sevmemek aklım kalbim mantığın arasında sıkıştım kaldım

Aslı selam, Rüyada eski sevgilini ölmüş olarak görmek, sanıldığı kadar kötü bir anlamı olmayıp, onun uzun ömürlü olacağına delalet eder. İçinizde bir kin ya da beddua varsa onu terk etmeniz yönünde bir uyarı da verebilir. Unutmayın kin cahillere has bir duygudur şeklinde tabir edilmektedir. Detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek rüya tabirleri sayfasını okuyunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir