Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Evin İçinde Işık Görmek

Rüyada evin içinde ışık ne demektir?

Eşimle akşam annemin evinde oturuyoruz. bir anda diğer odadan top gibi bir ışık geliyor, korkuyoruz,biz hareketlenince ışık kayboluyor. Biraz aman geçiyor eşim diğer odaya gidiyor, o sırada tekrar korkuyoruz ve ışık tekrar geliyor. Ben de hemen onun yanına gidiyorum, orada eşimin korktuğunu hissediyor ve onun önüne geçiyorum. O sırada bütün cesaretimizi toplayıp ışığın önüne geçmeyi düşünüyor ama korkuyoruz.

Tam ışığın olduğu yere bir anda çıkıyoruz, ışık ak sakallı bir adama dönüşüyor “korkmayın ben ak sakallı dedeyim” deyince bütün korkumuz geçiyor, beraber oturuyoruz, muhabbet ediyoruz ve bize diğer taraftan geldiğini söylüyor ve kimi şeylerin günah olduğunu belirtiyor. Eşim “bir şey ister misiniz” diye soruyor, o bir şey istemiyor, eşim de ona kola ikram ediyor. Adam çok eski zamanlardan geldiği için kolayı bilmiyor tadına bakıyor. Tadına bakınca eşime kızıyor, bir anda ortadan kayboluyor. O sırada uyandım.

Uyandığımda aynı rüyayı eşim, baldızım ve benim aynı anda gördüğümüzü düşünüyorum, adam gittiği için üzülüyoruz, “tekrar gelse” diyoruz ve sanki uyanık gibiyim. Eşimle konuşuyorum. Meğer rüya içinde rüya görüyormuşum. Işık tekrar geliyor ve eskisi gibi korkmuyoruz. Bize diğer taraftan bahsediyor, cennet ve cehennemle ilgili sorular soruyorum ama cevaplamıyor. Bize nasihat veriyor “kuşluk ve öğle arası uyumayın ibadetle geçirin, sizin yaptığınız en büyük yanlış bu” diyor ve “bunu çoğu kimse bilmiyor, insanlar bunu bilse daha farklı olur” diyor. Daha sonra adam gidiyor. ekspresso, Erkek,Evli, Diğer, mutlu

Rüyada evin içinde ışık ne demektir?

Gördüğünüz rüya olağanüstü güzelliklerle dolu, insanlar için ibret alınacak ders dolu, güzel bir rüyadır ve hayırlara işaret olup, önünüzde aydınlık günler olduğunu ve bu dönemde manevi açıdan zenginleşip, aydınlığa kavuşacağınızı, işlerinizin yolunda gideceğini işaret etmektedir.

“Rüyada Evin İçinde Işık Görmek” için bir yanıt

Işık sacan bir evin, o evin önünde karanlık bir yerde o eve bakarak hıçkıra hıçkıra ağlıyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir