Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Evin İçinde Kumru Görmek

Rüyada evde kumru görmek neye işaret eder?

Merhaba rüyamda evin içinde kumru var, ben odamda iken evin içinde uçuyor, sonra pencere açıkmış kumru kaçıyor dışarıdan eve doğru bakıyor ama bende sanki gitmesini istiyormuşum, kaçmasını istiyormuşum yani, birde kafesi varmış, onu da belki gelir diye pencerenin önüne koyuyorum, sonra kafesin içindeki suyu kafesin içine yanlışlıkla döküyorum, kafeste jelibonlar var onları alıp yiyorum, hatta bir tanesi içkiliydi. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyada evin içinde kumru görmek yorumu

Rüyada kumru görülmesi barışa, huzura, uyuma, sevgiye ve masumiyete işaret eder. Ayrıca kutsal bir anlam olarak içinizde olan nefreti derhal bırakmak, atmak gerektiğini ikaz ediyor olabilir. Kumrunun evin içinde olması sizin için evinizde güzel günlerin başladığına işarettir.

Rüyada kafes görmek veya kafesle ilgili rüyalar iyiye yorumlanmaz. Rüyadaki kafesler, hiç ummadığı anda derde düşmek demektir. Rüyada boş kafes görmek, yaklaşan bir sıkıntıyı belirtir.

Rüyada jelibon görmek çocuksu güzel duygulara işaret eder, rüyayı gören insanın bolluk içinde bir yaşam süreceğine, maddi sıkıntısı yaşamayacağına, evinde aşı ve cebinde parası ile eksiği olmayacağına rivayet edilir. Zengin, lüks, rahat ve konforlu bir yaşama işaret eder.

“Rüyada Evin İçinde Kumru Görmek” için bir yanıt

Merhaba.. Rüyamda evin içinde bir kumru var.. Uçuyorken yakalayıp elime alıyorum.. Elime aldığımda yüreğinin çırpınmasını hissedip uyanıyorum. Uyandığımda elimde hala etkisi vardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir