Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Evin İçinde Kuyu Görmek

Rüyada evin içinde kuyu görmek ne demektir?

Rüyada evin içinde kuyu görmekRüyamda salondaki halının altında bir boşluk gördüm, halıyı kaldırdığımda altında bir kuyu vardı içine bir şey attık ses geldi, dipsiz değil, aynısından evin başka bir yerinde daha gördüm, daha küçüktü ve kapağı vardı aynı kapaktan. diğerine de yaptırdık kapatmak için usta “değişik bir mekanizma bu” dedi. Rüyada evde kuyu görmek neye çıkar?

Rüyada evin içinde kuyu görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda ilginç, sık görülmeyen önemli bir zihinsel zorlanma hissi içinde olduğunuzu ve yardıma ulaşmaya çalıştığınız, desteğe ihtiyacınız olduğunu göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kuyu görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Evin İçinde Kuyu Görmek” için 4 yanıt

Merhabalar, bir beyin sırtında Arapça harflerin yazılı olduğunu ve bu harflerden fe, sin, gaf harfleri birleştirerek anlam çıkartmaya çalışıyorum ve diyorum ki “ya bu muhur ve sadece peygamberlerde olmaz miydi”. O bey beni asansör diye kuyu gibi bir seye bırakmak istiyor, korktuğum için “hayır önce sen in asansörde ben goreyim” diyorum ancak su dolu oluyor, su çok güzel ve temiz..onada şu dolu olduğu için sende gitme diyorum.bir adam sağ göğsünde isim yazılı biri yanimdaki beye kendini zorla oturmak istiyor vrupa oda opunce Bn kaçıyorkaçıyorum beni gören bir adam da beni kovaliyor, birde kız kardeşimin vucudunda güya hamile oluyor göğsünde ve karnında tüyler gördüm çok fazla. doktora gitmesini söylüyorum.bir uçuruma doğru yuruyor ve altı okyanus maviliginde şu var giderken şiir okuyarak gidiyor.ama yurunen yol çamur.bende sürekli düşüyorum rüyamda ve aşağıya düşerim korkusu ile ilerleyemiyorum. .neye işaret eder teşekkürler. 31, Kadın, bosanmis, ogretmen.

Hocam kusura bakmayın yazdıklarından bir şey anlayamadığım için yorum yapamayacağım.

Gunaydin hocam. Rüyamda eski tarihi Rum evi gördüm. Evin içindeki bu evi satmisim kadın evin içindeki taşı kaldırıyor dipsiz bir kuyu ve içindede deniz mavisi bir boya bende o boyayı çok beğeniyorum iş yerimiz duvarlarına sürüyorum. Sonra biri geliyor içine kırılmış ceviz kabukarını kuyuya atıyor. Çok üzülüyorum. Su katilasiyor çamur gibi olup ellerime bulaşıyor. Korkuyorum. Temiz su istiyorm yıkamak için. Çok etkilendim.
Hocam dün ben bir musterime çok eski bir ev sattım. Ama benim paramı vermedi. Bununla baglantilimidir. Allah hayırlara çıkartsın. Teşekkürler hocam

Merhabalar,
Rüyamda eski eşimin beraber oturduğumuz evin içerisinde camdan olan, berrak su dolu kuyu gördüm.. kuyunun içinde’de eski eşim açık renkli tuğla dizmiş… kuyunun içinde çocuklarımın yukarı doğru yüzüp çıktığını gördüm.. su çok berraktı… bu rüyam ne anlama geliyor acaba..? Yorum yaparsanız çok sevinirim.. Tşkler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir