Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Evinde Perdelerin Ters Takıldığını Görmek

Rüyada evinde perdelerin ters takılması neye işarettir?

İyi çalışmalar. Dün eşimle çok şiddetli bir kavga geçirdik, neredeyse boşanmanın eşiğinde gibi duruyoruz. Ama buna karşılık gece rüyamda evimizin perdelerinin kalın olanlarının ters takıldığını ve yine bunların sökülmesi için eşim ile küçük bir tartışmaya daha girdiğimizi perdeleri çıkardığımı gördüm, perde yorumlarını okudum ancak buna benzer bir açıklama bulamadım ne anlatmak istiyor acaba? Rüyanın unsurları: eşini görmek, eşiyle tartışmak, perde.

Rüyada evinde perdelerin ters takıldığını görmek tabiri

Rüyada perde görmek ev halkı dışındaki ( anne, baba, çocuklar ve evde yaşayan diğer aile büyükleri ya da küçükleri ) insanların aileye etkileri hakkında bilgi verir, bir nevi perdeler aile sırlarını dışarıya karşı koruyan eşyalardır. Evinizde perdelerin ters takılmış olması kimi sırlarınızın dışarıya sızmış olduğunu ve bunun eşinizle aranızda sorun çıkarttığını gösterebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada perde görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanızın bir diğer mesajı da tartışma olup; Rüyada tartışma, tartıştığını görmek kimi iç karışıklıklar veya karşılaştığınız çatışma olayını simgeler. Ayrıca, bu çözülmemiş sorunları hallederek, sorunu kapatma anlamına da gelir.

“Rüyada Evinde Perdelerin Ters Takıldığını Görmek” için bir yanıt

Rüyada kapalı perde görmek
Merhaba, adım çağla, 18 yaşında bekar bir kızım ve öğrenciyim. Size sorum olacaktı. Rüyamda eski evimizin yanındaki 4-5 katlı binanın sanırım 3. Katıydı yanlış hatırlamıyorsam, sürekli perdeler kapalıydı. Bir an anneannem ve kardeşimle birlikte o dairedeki insanları aramaya başladık. Anneannem isimlerini söylüyordu herkese o dairedekilerin ama kimse tanımıyoruz öyle birileri Yok diyodu. Sonra anneme gidip olayları anlatıyodum bir sürü arkadasım ve arkadaşlarımın arkadaşları (onları tanımıyorum) geliyorlardı ve dinlemek istiyorlardı bizde o daire hakkında birçok duyum aldık diyorlardı. Ben bunlara o evdekileri anneannem tanıyor bazı insanlarda tanıyor ama çoğu kişi tanımıyor ve o evin perdeleri yıllardır kapalı evde yaşayanlar vardı ama acaba öldüler de içerde kimse bulmadı mı onları diyoduk kendi aramızda. Bi an tanımadıgımız iki erkek üstümüze yürümeye başladı ben korkup kardeşimi arkadaşların arasına soktum ben kaçmaya çalıştım sonra cocuk ortadan kayboldu. Biz bu konuya bir daha bulaşmayalım derken bir arkadaşımın arkadaşıyla birlikte aynı anda o perdeli camda şu korku filmlerindeki o korkunç yüzlü kızı gördük birbirimize sarılıp besmele çektik sonra uyandım. Lütfen acil cevaplarsanız cok mutlu olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir