Rüyada Evinde Yangın Çıktığını Görmek

Rüyada evinde yangın çıkması neye işarettir?

Merhabalar bu sabah görmüş olduğum rüyamı yorumlayabilir misiniz? Üç katlı bir evimiz var, her kat bir büyük bir küçük daireden oluşuyor. Ben küçük olan dairede yaşıyorum. Tavan çatı katı olduğu için tahtadan. Ailem belli aralıklarla eve ziyaretime gelir ve bende kalır. Ailem evdeyken abim bize geliyor kapıdan giriyor bir problem yok.

Sonra babam kapıyı açmaya çalışıyor, evde yangın çıkmış,  kapıdan alevleri görüyoruz ve kapıyı kapatıyoruz. O kadar gerçekçi ki alevlerin sıcaklığını hissediyorum. Camdan bakmak için yürüyorum. O sırada duvar ile tavan arasından içerisi giren alevleri görüyorum. Ama dairem yanmıyor yalnızca dışarı çıkamıyoruz.

Camı açıyorum yağmur yağıyor. Yağmurun sesini duyuyor muyum duymuyor muyum hatırlamıyorum. Sabaha doğru evden çıkıyorum evin yanan tarafına bile bakmıyorum ve işe gidiyorum. Sanki evin her yeri yanmış yalnız benim dairem sağlam kalmış alevler yakmamış gibi. Şimdiden teşekkürler. Sefa.

Rüyada evinde yangın çıktığını görmek neye yorulur?

Rüyada evinin yandığını görmek, evinde yangın çıktığını, evini yanarken, evinin yandığını görmek, yaşamınızda bir dönüşüm geçirmeniz, kimi eski alışkanlıklarınızı ve düşünme yöntemlerini ya da davranışlarınızı değiştirmeniz gerektiğini gösterir. Tekrar tekrar evinde yangın görmek ise değişime hazır olmadığınızı veya değişikliğe karşı çıktığınızı belirtir.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir