Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Evinden Taşınmak

Rüyada evinden taşındığını görmek neye işaret eder?

Rüyamda ilk evimden bir daha taşındığımı gördüm. Ama başkasının eşyaları vardı. Sadece kıyafetler bize aitmiş. Onları toparladım. Valiz bulamayıp telis bir çuvala koydum. Ablamı görmedim ama bu çuvalı (şuan üniversitedeki) oğluma vermiş.

Ailenin bütün eşyalarını topladık. Çuvallara koyduk. Oğlum çuvalları ablamın oğlunun (yeğenimin) arabasına koydu. Yeğenime soruyordum arabada yer var mı televizyonu koyacak kadar? oda teyze bilmiyorum oğlun yerleştirdi ona sor dedi.

Beyimi arayıp duruyordum. O iyi yeğenin gelmiş o sizi götürür dedi. Evin içi karma karışıktı. Çuval yetmediği için mutfakta poşet arıyordum. Ama ilk taşındığım evin mutfağına benzemiyordu ve yemek yapmaya çalışıyordum. Oradakilere yemek hazırlıyordum yani. Yaşım 40, ev hanımıyım.

Rüyanın unsurları : ev taşımak, evinden taşınmak, başkasının eşyaları, kıyafetler, Valiz, telis çuval, yeğenin arabası, televizyon, poşet aramak, yemek yapmak, yemek hazırlamak

Rüyada evinden taşınmak nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya yaşamınızda bir değişiklik olacağını göstermektedir. Bu değişiklik yeni bir ev, yeni bir semte taşınmayı veya bir iş değişikliğini işaret edebilir.

“Rüyada Evinden Taşınmak” için 2 yanıt

Rüyada arkadaşının taşındığını görmek
Arkadaşım rüyasında beni görmüş. Elimde bir sürü eşyam varmış taşınıyormuşum. Arkadaşıma gidiyorum diyormuşum. Arkadaşım arkamdan sadece bakıp kalıyormuş. Yorumlarsanız çok sevinirim. ( gerçek hayatta bi akrabamın yanında kalıyorum )
handan, 24, Bekar, Çalışıyor, mutsuz, endişeli

Handan merhaba,
Rüyalar görene yorumlanır ancak bazen görülen hakkında da mesaj verebilir. Arkadaşınızın rüyası onun veya sizin yaşamınızda bir değişiklik olacağını işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir