Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Evine Hırsız Girdiğini Görmek

Rüyada evine hırsız girmesi neye çıkar?

Babam Toki’den yeni ev aldı. Rüyamda annem ve anneannem dışarı çıktılar, işleri var, evde sarı ışık açık, eve hırsız giriyor, orada var mı yok mu bilmiyorum, sonra aniden uyanıyorum. İlgiyi anlayamadım. Ben işitme engelliyim (özürlü). Çok tesekkür ederim. Gönderen Yasemin. Rüyanın unsurları: sarı ışık, hırsız

Rüyada evine hırsız girdiğini görmek yorumu

Yasemin merhaba. Gördüğün rüya ne yazık ki iyi şeyler işaret etmemektedir, ancak tüm rüyaların güzel şeyler söylemesini beklemek hatalı olur. bana göre önemli olan rüyanın mesajını doğru anlayıp, ondan ders çıkarmaktır.

Rüyada sarı ışık görmek sağlığa, sağlık sorunlarına dikkat çeker. Lütfen ışık rüya tabiri sayfasını da inceleyin.

Evinize giren hırsız ise gerçek yaşamınızda kimi sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşacaksınız manası taşımaktadır. Bu konuda rüyada hırsız görmek sayfasını da okuyun.

Bana göre rüyanızın manası, şu anda kimi sıkıntılar yaşıyorsunuz, sağlığınıza dikkat edip, sabırla içinde bulunduğunuz sorunları aşıp, hayallerinize, hedeflerinize ulaşacaksınız demektir.

“Rüyada Evine Hırsız Girdiğini Görmek” için 3 yanıt

rüyada ablamın evine hırsız girğini gördüm ama nasıl olduğunu hatırlayamıyorum . ne anlama geliyor ?

Rüyada yeni taşındığı evine hırsız girdiğini görmek
Rüyamda eşimle yeni eve taşınmış oluyoruz ve daha ilk günü eve hırsız girmiş oluyor, eve bir giriyoruz ev darmadağınık, duvarı yıkılmış falan, korkuyorum ben ama hırsız bir şey çalmamış oluyor ve sonra kanlı peçeteler görüyorum yıkılan duvarların arasında birden herkes geldi kalabalık falan oluştu öyle uyandım ne demek acaba.

Rüyada eve hırsız girmesi
Merhaba. Rüyamda eve hırsız giriyordu, evde olan altın ve yüzük takılarımın hepsi çalınmış, Çok üzülüyorum ve etkileniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir