Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Evini Kaybetmek

Rüyada evini kaybettiğini görmek ne demek?

Merhaba. Çocuklarım için randevu almışım rüyamda. Arkadaşım aracıyla götürecek bizi. Eve telefon açıyorum anneme, söyle aşağı aşağı insinler diyorum. Annem kızgın bağırıyor bana, gel kendin al laftan anlamıyorlar diye. Söylenerek eve doğru gidiyorum (eski oturduğum binaya) Arkadaşın evi de tam karşıda aracı yola çıkarmış siyah bir jip. Kızı da bekletiyorum diye üzülüyorum.

Binaya giriyorum ama daire nosunu hatırlayamıyorum içerisi harabe gibi yapılan yıkılan. Yöneticiye soruyorum bizim ev hangisiydi? sizin ev yok artık burada diyor, siz G/3. de oturuyorsunuz. Nerede olduğunu tarif ediyor. Epey yürüyorum telaşlıyım tarif ettiği yerde bir sürü villa var çoğu tamamlanmış bahçe düzeni ufak tefek tadilatlar yapılıyor, birbirinden uzak ferah evler. İnşaat malzemeleri var yer yer. Bir türlü bulamıyorum bana söylenen numarayı. Babam geliyor yanıma, bak annemin yaptığına artık yetişemeyiz evi de bulamıyorum diye dertleniyorum Ona .
Görevliden yardım istiyorum. Plaka numaranıza göre yerleştirildi diyor (ne alakaysa) beni otoparka yolluyor. Otoban kenarında sitenin oto parkıymış çok uzak. 8/10 araç park etmiş. Ne yapıyorum burada diyorum, artık benim arabam yok ki. Geri dönüyorum ağlamaklı yol uzun akşamüzeri. Evim nerede çocuklarım nerede aklımda bunlarla, otoban dan ayrılan bir yolu takip ediyorum geniş bir viraj var önümde yaya kaldırımı yok. 38 yaşında iki çocuk annesi. Teşekkürler. Sağlıklı mutlu yıllar.

Rüyada evini kaybetmek tabiri

Rüyanız geçmişinizi, yaşadığınız eski günleri özlediğinizi belirtmektedir. Bu özleme içinde bulunduğunuz ortam veya bazı diğer etkenler nedeniyle bunalmış olmanızdan kaynaklanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir