Rüyada Evini Kaybettiğini Görmek

Rüyada evini kaybetmek neye işaret eder?

Merhaba, Rüyamda bir mısırlıktayım, evimi orada goruyorum, yanımda bir çocuk var ama kim olduğunu bilmiyorum. Birden evimi kaybediyorum, bulamiyorum. Misirlik içinde evimi ariyorum, sadece bos bir arsa goruyorum, terkrar geziyorum sonra evimi buluyorum ama iceriye giremiyorum.

Kendimi bir akrabamin evinde goruyorum, evden çıkıyorum ama ayakkabımi bulamiyorum, kapinin önünde bir suru ayakkabı var bir tane topuklu giymeye çalıştim ama olmadilar bana, bir cift terlik buldum onları giydim, ama terliklerim biri başka biri baskaydi. Ruyamin ne anlama gedigini yorumlayabilirseniz çok mutlu olucam. Tesekkurler. nefise, 16 Şubat 2012. İpuçları : mısırlık, mısır tarlası, evini kaybetmek, boş bir arsa, akraba evi, ayakkabısını kaybetmek, bir sürü ayakkabı, topuklu ayakkabı, bir çift terlik.

Rüyada evini kaybetmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız ne yazık ki olumsuz mesajlar vermektedir. Evini kaybetmek, ayakkabısını bulamamak kendi kimliği ile sorunlarınız olduğunu işaret etmektedir ve bu önemli bir konudur.

Derhal işe kendini tanımak ile başlayıp, ne istediğini, neyi hedeflediğinizi, zayıf ve güçlü yanlarınızı tespit edip hayatınızın yönünü doğru çizmelisiniz. Bunun için büyüklerinizden, güvendiğiniz dost ve arkadaşlarınızdan ya da profesyonel birinden destek almalısınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir