Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Evini Kiraya Vermek

Rüyada evini kiraya vermek ne demek?

Gecen hafta arkadasimin babasi vefat etti, onu güzel bir evde gördüm, güya onların eviymiş, arkadaşımla ve benimle konuştu bize evi kiraya verdi. Ferah bir evdi. Ben bazı ruya tabirlerinde eceliniz yaklastı diye okudum çok korktum aklıma takıldı sabahtan beri anlamı nedir?

Rüyada evini kiraya vermek yorumu

Nilay merhaba, lütfen o saçma sapan yorumlara itibar etmeyin, çünkü ölüme sadece Allah bilir. Rüyanızın ana unsurlarından biri arkadaşınızın vefat etmiş babasını görmeniz ve onun evini size kiraya vermesidir. Rahmetli kişi hakkında lütfen rüyada ölü görmek sayfasını inceleyin.

Rüyada evini kiraya vermek, evini kiraya verdiğini görmek değişim ihtiyacını simgeler. Bu değişim daha iyi yaşam standardına kavuşmak, farklı bir mekanda yaşama isteği olabilir. Rüyada ev konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabirleri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Evini Kiraya Vermek” için bir yanıt

sevgilimle tartıştığım gün rüyamda; sevgilimin küçük 2+1 evi olduğunu ve kiraya verdiğini, beni o evi gezdirdiğini hatta evin bir odasındaki pencerenin sorunlu olduğu kullanılamadığı için kirasının nispeten diğer dairelere göre biraz ucuz olduğunu söyledi. Allah hayırlara çıkarsın değişik bir rüyaydı yorumu konusunda yardımınızı rica ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir