Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Evini Satmak

Rüyada evini satmak neye işaret eder?

Büro memuruyum bekarım 24 yaşında bir bayanım. Rüyamda evimizi satıyoruz, evimizin boyaları dökülmüş, kısmen harap gibiydi. Daha sonra gole bakan yüksek bir yerde yürüyordum, ayaklarımın altında sarı yapraklar, rüzgarla savruluyordu, bense üzgün bir şekilde düşünürken arkamda telefonla birine dert anlatmaya çalışan bir genç adam gördüm.

Biraz ilerledikten sonra küçük bir kız çocuğu göle atlıyordu benimde alimde el feneri ile gole ışık tutuyordum ki çocuk bulunsun diye fakat çocuk bulunamıyordu. tutuğum ışıkla gölün altı net olarak görünüyordu. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada evini sattığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız başlangıçta hiç te iç açıcı mesajlar vermemektedir. Ev satmak, boyası dökük ev, harap ev, sarı yapraklar; hepsi negatif anlamlar taşımakta, ümitsiz bir durumda olduğunuzu ifade etmektedir. Ancak sonunda hayal dahi edemeyeceğiniz güzelliklere kavuşacaksınız. Çünkü sizde bir farklılık, bir özel güç var. Elinizde el feneri taşımanız sizin farklılığınızı simgelemektedir. Hayatta ölüm dışında her şeyin çaresi vardır. Gölün altını net olarak görmeniz gölün suyunun berrak olduğunu gösterir ki bu da size verilen iyi mesajı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Evini Satmak” için bir yanıt

Uykumda evimize alicinin geldiğini goruyorum cok mutlu oluyorum, daha sonra ise her yana kar yagdigini goruyorum ama yer tum beyaz değil, agaclarin ustunde daha fazla var bu ne anlama gelir? rica etsem aciklar misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir