Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Evinin Dağınık Olduğunu Görmek

Rüyada evinin dağınık olduğunu görmek nedir?

Rüyamda evimin darmadağınık olduğunu görüyorum, eşimi uyandırıyorum eşime “evin haline bak” diyorum, “dağılmış” diye, eşim de “yat uyu, bu saatte ev toplama, yarın toplarsın” diyor, bende ısrarla “bu normal bir dağınıklık değil, bütün eşyalar yerlerde, hırsız girmiş sanırım” diyorum.

Eşim tekrar kalkıp bakınıyor etrafa o da telaşa kapılıyor, korkarak yataktan kalkıyor (bu arada ev bizim su an oturduğumuz eve benzemiyor) eşimle odanın kapısına doğru ilerliyoruz, eşim eliyle eşiğe dokunur dokunmaz sağ işaret parmağı ateş alıyor, eşim elini sallıyor söndürmek için, sönmüyor ben kendi elimle parmağını tutup söndürüyorum, eşimin canının çok yandığını görüyorum, eşik ateş alıyor, eşime arkadan sarılıp evin dış kapısına doğru ilerliyorum, eşime dua etmesini söylüyorum ama eşim başını hayır der gibi sallıyor, alev alan parmağını tutarak, bende dua ederek anca uyandım rüyamda.

Rüyamın yorumu için şimdiden teşekkürler. Rüyanın unsurları: dağınık ev, yataktan kalkmak, işaret parmağı, eli yanmak, alev almak, ateş söndürmek, canı yanmak.

Rüyada evinin dağınık olduğunu görmek yorumu

Merhaba, gördüğünüz önemli bir rüyadır ve evinizde bir sorun, bir sıkıntı olduğunu göstermektedir.

Rüyada düzensiz, tertipsiz, dağınık ev görmek duygusal olarak incinmiş olduğunuzu, bastırılmış anılar, gizli korkularınızı gösterebilir.

Rüyanın sonundaki eşinizin parmağının alev alması, onun yaptığı bir işten dolayı bir vicdan azabı çektiğini gösterebilir. Benzer bir rüya, rüyada dağınık ev görmek sayfasında bulunmaktadır, ilginizi çekebilir.

“Rüyada Evinin Dağınık Olduğunu Görmek” için bir yanıt

Ben Buse
Rüyamda sabah kalktım ev cok dağınıktı ama bir şey çalmamışlardı. Annemler hırsızın nereden girdiğini düşünüyordu hatta rüyada kapıyı bile değiştirdik. Bunun manası ne olabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir