Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Evinin Kapısını Açık Unutmak

Rüyada evinin kapısını açık unutmak neye işaret eder?

Merhabalar. Ben dün gece rüyamda dışarıdan eve gelmişim. Evde de uyuya kalmışım.. Fakat ben evin dış kapısını açık unutmuşum ve de anahtar kapının dışarısında asılı, anahtarı içeri almayı unutmuşum. O sırada birisi eve girmiş ve evden para çalmış.

Sonra ben bu durumu eşime söyleyemiyorum. Kapıyı açık unuttuğumu ve evden para çalındığını. Sonra komşu bana söylüyor “kapın açıktı” diye. Sonrada ben komşunun çocuğunu sıkıştırıyorum “eve sen mi girdin” diye.. Komşunun çocuğu evden aldığı parayı bana geri veriyor. Sizce bu rüyanın anlamı nedir? 25, Kadın, Evli, Çalışmıyor

Rüyada evinin kapısını açık unutmak neye yorumlanır?

Deniz yıldızı selam,

Görmüş olduğun rüya gerçek hayatınız hakkında önemli uyarıda bulunmakta ve kişinin herhangi bir anda hiç ummadığı şeylerle karşılaşabileceğini, önemli olanın sakinliği muhafaza edip olaylara ve gelişmelere mantıklı karşılık vermek gerektiğini simgelerken aynı zamanda karşınıza çıkabilecek bir anormal durumun sağlıklı düşünme ve karar verme kabiliyetinizi olumsuz etkilemesine izin vermemek gerektiğini ancak o zaman sıkıntıların kolayca çözülebileceğini temsil etmektedir.

Bilgi mahiyetinde rüyadaki önemli unsurların anlamını aşağıda yazıyorum:

Rüyada anahtar görülmesi fırsat, hedefe erişim, yaşamı kontrol, hayatın sırları, özgürlük, genel bilgi veya sorumlulukları işaret eder. İçindeki duyguları kilitlemek, başkalarına açmamak simgesi olabilir ya da bir takım merak ettiğin bir sorunun yanıtını bulmak olabilir. Bu rüya alternatif olarak yapılan iş neticesinde başarı ve bol kazanç elde edileceği manası taşır.

Rüyada komşu görülmesi, ev yaşamı, sürgün, yaşamada değişim, ihtilaf, boş söz, gereksiz laf manalarını simgeler. Bazı insanlarla öfkeli ya da düşmanca tutum içine girmeye, tartışma yahut hayal kırıklığı yaşamayı temsil eder.

Rüyada para çaldırmak, parasını çaldırdığını görmek, herkesten saklamak için özen gösterdiğin bir işin açığa çıkacağını simgelerken çalının parayı geri bulmanız açığa çıkan durumun size zarar vermeyeceğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir