Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Evinin Yıkıldığını Görmek

Rüyada evinin yıkıldığını görmek neye çıkar?

Ben şu anda gerçek hayatımda maddi ve manevi açıdan sıkıntılı bir dönemdeyim, rüyamda hayır olsun evim yıkılmış köpeğim içeride kaldı diye üzülüyorum, bakıyorum “paralarım cebimde ama altınlarım içeride kaldı” diyorum, sonra bir bakıyorum benim odamda bir bölüm çökmemiş “iyi köpeğim oraya sığınmıştır” diyorum.

Rüyada evinin yıkıldığını görmek tabiri

Filiz merhaba, görmüş olduğun bu kısa rüya aslında özünde çok değerli mesajlar barındırmaktadır. Rüyada evinin yıkıldığını görmek kişinin bir sıkıntı içinde olduğunu ya da rahatsızlık yaşadığını temsil ederken aynı zamanda bu nedenlerle kendini güvende hissetmediğini, bazı korkulara düştüğünü ifa eder. Çünkü ev emniyet, güvende olmak, kendini emniyette hissetmek demektir. Aynı gerçek hayatta olduğu gibi rüyada da ev kişinin dış tehlikelerden korunduğu, kendi emniyete aldığı, sığındığı yer demektir. Köpeğinin enkaz altında kaldığını düşünmen bu sıkıntılar yüzünden bir dostluk kaybı yaşamaktan, sevdiğin ve güvendiğin birilerini kaybetmekten korktuğunu göstermektedir çünkü köpek dost demektir.

Paralarının cebinde olduğunu buna karşılık altınlarının yıkıntının altında kaldığını görmek esasında kafanın maddi meselelerle meşgul olduğunu anlatmakta, kısa bir süre daha sıkıntı çektikten sonra işlerin düzeleceğine delalet etmektedir. Evde bir bölümün çökmemiş olmaması, köpeğinin sığınmış olabileceğini görmen ise durumun düşündüğün kadar karamsar olmadığını ve bu durumdan çıkmak için umudunu kaybetmemek ve devamlı olumlu düşünmek gerektiğini anlatmaktadır. Lütfen yakın zamanda sıkıntılarınızın azaldığı veya bittiğinde gelişmeleri buraya ekleyin.

“Rüyada Evinin Yıkıldığını Görmek” için bir yanıt

İyi akşamlar, rüyamda bizim evin önünde çok büyük bir apartman var. Sonra birden rüzgar çıkıyor ve apartman yavaş yavaş yere eğilmeye başlıyor, temelleri gözüküyor ve yere yatıyor. Ölen kalan var mı bilmiyorum, aniden uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir