Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Evladının Kaybolduğunu Görmek

Rüyada evladının kaybolması neye işarettir?

Rüyamda oğlumun kaybolduğunu gördüm. Uykumda 2 yaşındaki oğlumun kaybolduğunu gördüm. Eski evler vardı, kucuk surda burada kalmis duvarlar, karma karisik, evlerden biraz uzakdan akan nehir vardi, ustunde de kopru.

Oglum ve ben bu evlerden birindeydik, sonra yanimda olmadigini farkedip disari cikiyorum ve aramaya basliyorum, hic kimse yok, bir sure sonra birisini gorup oğlumu soruyorum, ve oda nehir tarafa gittigini soyluyor, o tarafa dondugumde uzakdan gorur gibi oluyorum ve kosuyorum nehirin yanina, ama yokdu artik, ve icimi dusunceler acitiyor “artik goremiyecem”, bulunamayacak”, “allahim onu aldi bizden” ve uzuntu icinde uyandim. Cevabinizi bekliyorum.

Kimden: sevo
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:Evli

Rüyada evladının kaybolduğunu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız gerçekten çok değerli bir rüyadır ve gerçek hayatınızda arzu ettiğiniz dengeleri kurmak için gerekli yetenek ve gücünüz olduğunu, ancak bunun farkında olmadığınızı simgelemekte, hedeflerinize ulaşmak için biraz daha titiz davranmanın size çok yarar sağlayacağını temsil etmektedir.

“Rüyada Evladının Kaybolduğunu Görmek” için 3 yanıt

3 yaşında oğlum var. Rüyamda onun öldüğünü gördüm, mezarın üzerinde yatıyor, yastığın üzerinde yanına gittiğimde bize sarılıyor, yastığı çamur olduğu için “bunu değiştirin” diyor “bu hep boyle olacak, kirli değil” diyorum ama ısrar ediyor. Yastık kılıfını değiştriyorum ama onu uyanık ve orada yatarken görüyorum. 27, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Sevgili kardeşim.
Görmüş olduğun rüya şu anda karamsar duyguların yoğun olduğu bir yaşam evresi geçirdiğinin simgesidir.
Lütfen olumlu düşün, sabır ve dua ile bu karamsarlıktan çık, hem kendin hemde oğlun için hayırlı şeyler dile ve gereğinden fazla endişeye boşu boşuna kapılma.

Ruyamda evdeyim.Gecemi yoksa gündüzmü bilmiyorum ama ortam karanlık.Çok çok hafif bir aydnlk var.Işık yakmak için basıyorum yanmıyor.Yanımdan hayal gibi vefat etmiş annem geçiyor ama yüzünü görmedim.İki oğlumu arıyorum evin içinde bulamıyorum.Etraf hafif dağınık.Anneme bağırıyorum;anne çocukları bulamıyorum anne’diye.Ama ses yok.Çabuk cevap verirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir