Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Evlatlıktan Reddedilmek

Rüyada Evlatlıktan Reddedildiğini Görmek Ne Demek?

Merhaba, öncelikle bekarım ve öğrenciyim. Ancak ciddi olmamakla birlikte flörtüm var. Gördüğüm rüya ise daha çok aileyle ilgili. Rüyamda annemle tartışıyoruz, beni evlatlıktan reddediyor. Sebebini tam hatırlayamasam da çok basit bir sebep olduğuna eminim. Bana ağza alınmayacak kelimeler söylüyor. Çok üzülüyor, ancak çaktırmıyorum. Evime gelmesini istemiyorum zorla giriyor. Arkadaşlarıma evime almamalarını söylüyorum ama yine de alıyorlar. Bu arada normalde annemle birbirimize çok düşkünüz. O kadar etkileniyorum ki rüyada bile acaba doğum günü şakası mı? Falan diye düşünmeye başlıyorum. Sonra balkondan kedimin düştüğünü görüyorum hemen apar topar aşağı iniyorum. Rüya böyle sonlanıyor.

Rüyada Evlatlıktan Reddedilmek Tabiri

Sinem merhaba, rüyada anneyle tartışmak rüyayı gören insanın reel hayatında hatalı bazı şeyler yaptığını ya da doğru yoldan ayrılıp yanlış yola saptığını ifade eder. Bu değerli bir rüya olup, kesinlikle dikkate alınmalı ve hemen bir durum değerlendirmesi yapılmalıdır.

Rüyada evlatlıktan reddedilmek rüya sahibinin yaptığı hatalı bir veya bir kabahati yüzünden sevdiği, değer verdiği birilerini sıkıntıya soktuğunu işaret eder. Burada anneniz sizi evlatlıktan reddediyor ki bu durum büyü ihtimalle yaptığın bir yanlış davranış nedeniyle annenin ya da ailenin zor durumda kaldığını anlatmaktadır.

Sonuç olarak her iki ana unsurda benzer şeyleri işaret etmektedir. Sakin kafayla yaptıklarını gözden geçirip, nerede hata yaptığını tespit edip, durumu düzeltmenin yollarını araştırmalısın.

“Rüyada Evlatlıktan Reddedilmek” için bir yanıt

Merhabalar.Çok önceden bir rüya görmüştüm..Kocaman bir salonu olan oteldeydim.Duvarlar felan altındandı sanırım.Ve yerde de kırmızı bir halı vardı.Ben ordan kendi daireme geçtim.Odam çok boğuktu duvarları kahverengi ve üzerinde altın renginden değişik desenler vardı.Daha sonra ben yatağın üzerinde iken aniden yerde bir köpek belirdi.Beyaz ve küçük bir köpekti.Daha sonra köpek değişti.Kulağındam tutup derisini yolmaya başladı.İblisi andırıyordu.Daha sonra odaya görevliler geliyordu.Ama orada hiçbir şey yoktu…Okuduğunuz için teşekkürler….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir