Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Evlendiğini Görmek

Rüyada evlendiğini görmek neye delalet eder?

Rüyada evlenmek, evlendiğini görmekMerhaba, kolay gelsin, evlendiğini görmek hakkında bir rüya gördüm fakat öncelikle rüyamdan bahsetmek istiyorum, gerekli bilgileri daha sonra aktaracağım.

Rüyamda evlendiğimi gördüm, gördüğüm kişinin suretini hatırlamıyorum fakat akılda kalan ayrıntı evlendiğim kişi cinsi münasebet için epey istekliyken ben daha çok onunla muhabbeti düşünüp münasebeti ertelememiz gerektiğini söylüyordum ve sadece evlendiğim kişiyle muhabbet etmek istiyordum. Şimdiden teşekkürler

yaşım: 21
cinsiyetim: erkek
öğrenciyim
bekarım ve ruh halimle ilgili pek bir sıkıntım yok sadece kendimi ifade etmekte zorluk yaşadığım zamanlar oluyor
kullanıcı adım: aglot

Rüyada evlendiğini görmek nasıl yorumlanır?

Sevgili kardeşim, öncelikle bu güzel mesajın için teşekkür ederim. Böyle detaylı, güzel rüyaları yorumlamak tüm yorgunluğumuzu hafifletiyor ve sizlere yardımcı olmanın keyfini yaşatıyor.

Rüyada evlendiğini görmek, rüyasında evlilik yaptığını, rüyada evli olduğunu görmek gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler. Bakınız evlilik sayfası. Evlilikten sonraki gelişmeler ise gerçek yaşamında kendini ifade etmekte zorluk çektiğini ifade etmektedir ki zaten sen bunun bilincindesin.

Bir ağabey olarak sana birkaç tavsiyede bulunacağım. Kendini daha iyi, kolay ifade etmek için daha çok okumalısın. Roman, hikaye, makale, gazete, dergi, her şeyi okumalısın. Eğer sende benim gibi mühendislik ya da matematik ağırlıklı tahsil yapıyorsan bu sorun hepimizin ortak sorunu. Yeni arkadaş gruplarına katılmalısın. Yüzme, dans, sinema, müzik, gezi vb.

Rüyana göre zaten bir gelişimsel dönemde bulunuyorsun. Bu dönemi iyi değerlendir. Eğer diğer gençlerimiz gibi face çılgınlığına kapıldıysan derhal uzaklaşmalı, zamanını faydalı işlerle değerlendirmelisin. Sevgiyle kal. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Evlendiğini Görmek” için 3 yanıt

Rüyada evlendiğini ve oğlu olduğunu görmek
Rüyamda bir İlayda isminde bir kızla evlenmişim, sadece saçlarını gördüm ve bu arada İlayda isminde hiç tanıdığım yok. Sonrasında ismi Umut adında 3-4 yaşlarında renkli gözlü sarışın bir oğlum vardı, evlendiğim eşim de ikinciye kız çocuğuna hamileymiş. Şuan bekar birisiyim vede hayatım da kimse yok, bu gördüğüm rüyanın yorumu nedir acaba?
Kimden: Nafboz
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:28
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Umutlu

Rüyada evlenmek, evlendiğini, evlilik yaptığını, evli olduğunu görmek gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler.
Rüyada tanımadığı bir kişiyle evlenmek yaşamınızda bazı şeyleri değiştirmek arzularınızı simgeler.

Benim yıllardır sevdiğim biri var ama ben üniversite okuyorum, sevdiğim kişi daha sınavlara hazırlanıyor bana o kazanınca çıkacağımızı kazanamazsa olmayacağını benim hayatımı mahvetmek istemediğini söyledi bana 4 hafta mesaj atmadı ve ben o sinirle buradan biriyle çıktım aslında baya hoşlanıyordum ama çocuğun bazı hatalarını gördüm sevdiğim çocukta bana tekrar mesaj atınca ondan bir şekilde ayrıldım 2 ay geçti rüyamda ise onunla evlendiğimi ama onun beni aldattığını gördüm tam hatırlamıyorum da ama ben niye bununla evlendim diyordum ve mutsuzdum galiba takip ediyordum, bu ne demek oluyor)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir