Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Evleneceği Adamın Öldürüldüğünü Görmek

Rüyada evleneceği adamın öldürüldüğünü görmek neye çıkar?

Selam, rüyamda yakın zamanda evleneceğim sevdiğim kişinin gözlerimin önünde bıçaklanarak öldürüldüğünü gördüm, iki defa engel oldum ama üçüncü kez tam arkamı dönüp yardım isterken sevdiğim adam kanlar içinde yerde ölmüştü, yüreğim yana yana hıçkıra hıçkıra uyandım, anlamı ne? teşekkür ederim.

Rüyada evleneceği adamın öldürüldüğünü görmek yorumu

Nursen merhaba, rüyanız içinde bulunduğunuz ortamda fazlasıyla öfke duyguları olduğunu ve bu olumsuz duygu yoğunluğundan negatif etkilenmemek için bir şeyler yapmanız gerektiğini temsil etmektedir. Bazı durumlarda o ortamdan uzaklaşmak en iyi çözüm olmaktadır. Bu rüya hakkında rüyada birinin öldürüldüğünü görmek yani cinayet sayfası da ilginizi çekebilir, lütfen ziyaret edip dikkatle okuyun.

“Rüyada Evleneceği Adamın Öldürüldüğünü Görmek” için 2 yanıt

Evleneceğim kişiyi mi gördüm?
Rüyamda normalde adını bildiğim ama yüzünü hiç görmediğim birisiyle yüzyüze geldim. Bu sırada nereden geldiğini bilmediğim net bir ses “bununla evleneceksin” dedi. Aradan yaklaşık 1 yıl geçtikten sonra bu kişiyi gördüm. Sevgili olduk ama 8 ay sonra beni terk etti. Sizce bu kişi evleneceğim kişi midir?

Ayyüce merhaba, böyle bir şey olacağını düşünmüyorum, bu kişinin beyninin kafasını bir şeye fazla takmasının yansımasına benzemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir