Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Evleneceği Kişiyi Görmek

Rüyada evleneceği kişiyi görmek nedir?

Merhaba ben Buse. İlk olarak size rüyalarımın küçüklükten beri çok çıktığını belirtmek istiyorum. Hatta bir ara rüyamda ne görürsem ertesi gün aynısını yaşıyordum. Ayrıca sabahları uyanınca 3 ile 5 arasında rüya hatırlıyorum. En çok etkilendiğim rüyalarımdan birini anlatmak istiyorum.

Rüyamda hiç tanımadığım birini gördüm. 3 kere gördüm hemde. Başta önemsemedim. Bu 3 rüyayı aralıklarla gördüm. Ama nedir bu hep aynı kişi diye artık merak ediyorum. İlk rüyamda beni uzaktan izliyordu ve o zaman benim bir erkek arkadaşım vardı. Erkek arkadaşımla ayrıldığımız gece 2.defa gördüm. Daha sonra 2. rüyamda bana bana sarıldı. Ben ona “sen kimsin” dedim. Bana “ben bunca zaman seni bekliyordum, ben peygamber gibi bir insanım” dedi. İlk 2 rüyamda yüzünü seçemiyordum.

3. rüyamı geçen gece gördüm. Ve çok ama çok etkilendim. Rüyamda rüya içinde rüya görüyorum. Yine onu görüyorum ve rüyamda uyanıyorum. Sonra adı ne diye onu aramaya başlıyorum. Bir anda telefonum çalıyor. “Efendim” diyorum. “Ben her dakika hep yanındayım” diyor. “Sen kimsin, adın ne” diyorum. “Evleneceğin kişiyim” diyor ve ben bir tedirginlikle kapatıyorum telefonu. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Benim düşündüğüm acaba beni bilen biri astral ile rüyalarımı mı etkiliyor ?

Rüyada evleneceği kişiyi görmek yorumu

Rüyada alyans görmekSevgili Buse. Gönderdiğin rüyalar çok önemliye benziyor fakat hakkında hiç bilgi vermemişsin. Yaşın 15 ile 20 arasında ise bu yaşlardaki genç kızlar sık sık bu tür rüyalar görürler ve sadece senin gördüğünü düşünme. Rüyalarındaki en önemli nokta rüya içinde rüya görmüş olmanın farkında olmandır. En değerli rüyalar rüya içinde görülen rüyalar olup, bunlara 5. tür rüyalar denilmektedir.

Besinci tür rüya Rüya içinde görülen rüyadır. Genellikle insan rüyasında gördüğü rüyayı da yorumlar. Bu tür rüyalara da çok dikkat etmek gerekir. Çünkü böyle rüyalarda yapılan yorumun gerçekleşme oranı çok yüksektir. Bu konuda daha fazla yorum yapmak hatalı olur, bana sorarsan kendini eğitimine veya işine verip bu rüyalara kafanı takmamalısın. Rüyanın unsurları: evleneceği kişiyi, rüya içinde rüya, tanımadığı birini, peygamber gibi birini görmek:

“Rüyada Evleneceği Kişiyi Görmek” için 2 yanıt

Ben sibeL. Öncelikle su ruyami paylasmak isterim 5 senelik sevgilimle beraberken 3.senemizde rüyamda bana su verdigini ve ictigimi yanimizda annesin oldgunu gordum. 2 ruyamda. Suan ayrıyiz üstünden 6-7 ay gecti ruyamda eski sevgilimle evlilik hazirlıgi yaptgimi gordum ve gelinlik giymis kuafore goturuluyordum .bunun ne ilgisi var cok merak ediyorum merakim baska biriyle 8 aylik biriyle konusmaya baslamistim onla ayrıldıktan sonra gelinlik giydigimi görünce yazma geregi duydum.

Rüyada birinin evine gidip su istiyordum ve içmeye başladım, bir kova dolu suydu, bu suyun içinde kürbağa vardi, kurbağaların yuttuğunu hissettim bu nedir acaba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir