Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Evleneceği Kızın Adını Görmek

Rüyada evleneceği kızın adını görmek neye işaret eder?

Rüyamda genç bir erkek önce arkadaşımın el falına bakıyor. Ona 1 ve 2 rakamlarını gördüğünü söylüyor, ileride onu çok güzel şeylerin beklediğini ve muhteşem bir hayatının olacağını söylüyor.
ben de bu duyduklarımdan sonra kendime baktırıyorum ısrarla. Bana pek bir şey söylemiyor, hatta söyleyemiyor, sanki kötü bir şey olacakmış ve benden saklıyormuş gibi. Sadece “Sedef ismine dikkat et” diyor.

Ben de bu ismin ne anlama geldiğini soruyorum ısrarla “ne olduğunu zamanla anlayacaksın” diyor. Kendi kendime “Ben Serap ile evleneceğim (çıktığım kız), herhalde Sedef ileride kızım olursa kızıma koyacağım isim” olacağını düşünüyorum, bu sefer falcı bana “bu ismin kızımın ismi değil evleneceğim kişinin ismi” olacağını söylüyor.

Rüya detayı: bayan, 27 yaş, bekar, doktor

Rüyada evleneceği kızın adını görmek neye yorulur?

Rüyada falına baktırmak, fal baktırdığını gören kimse dedikodulara, söylentilere neden olacak bir maceraya atılabilir anlamındadır.

Buradan rüyada adı geçen SEDEF ismi bir semboldür. Yeni başlayacağınız bir tanışma, ilişkide başınızın ağrıyabileceğini uyarmada bulunmaktadır. Arkadaşınızı seçerken çok dikkatli olmalısınız.

“Rüyada Evleneceği Kızın Adını Görmek” için 5 yanıt

Ben ruyamda kart fali bakan birisi bana evlenecegim kisinin adini soyledi. 3 tane kart cekip birinin uzerine parmagini koyup bak sen DENIZ’le evleniceksin dedi bana. Bu ne demektir. tesekkurler.

Rüyamda birisi kulağıma eğilerek “Evleneceğin kişinin ismi Melda’dır” dedi. Bunu söyleyen kişi hakkında hiçbir detayı hatırlamıyorum, yüzünü de görmedim. Lütfen rüyamı yorumlayınız.
24, Erkek, Bekar, Öğrenci, boşlukta,

şah melik merhaba,
Rüyalarda görülen isimler bazen çok önemli mesaj verebilir. Melda isminini sizin için anlamını düşünmelisiniz.

Rüyamda anneannem kulağıma eğilip senin evleneceğin kişinin adı Mevlüt dedi tek hatırladığım bu manası ne olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir